Jump to content
  • entries
    355
  • comments
    1,673
  • views
    202,522

Geen sneeuwfoto`s!


appelvrouw

21,073 views

Zonet keek ik even op het blog van Nicolette...die zonnige foto`s wat krijg ik daar een heimwee van.

Vandaag van mij geen foto`s uit de tuin..zelfs ik, groot sneeuwliefhebber heb het ( bijna) gehad met dat witte geweld dat alle kleur in je tuin dood, en met goed fatsoen kan ik niet eens meer in de tuin lopen..er ligt een dikke laag ijs onder de sneeuw..je loopt het hele gras stuk .

 

Binnen zijn we hard aan t werk..nou ja we..het is Lie die alle credits moet krijgen want hij bikt muren uit waar nog klei op zit als voegmiddel..leem en klei uit de oertijd. Dit werk wordt gedaan in een grote benedenruimte met als bestemming inmaakkeuken annex feestzaal als ik nu 5 jaar lid ben van t forum..en jullie zijn er ook allemaal nog..nou wie weet doen we dan eens een MTFD "abroad".

Aanrechtbladen zijn ooit in NL weggegooid..en Lie heeft ze "opgevangen" en meegenomen.

Dit wordt een superkeuken!

img995118291359038889.JPGimg006374881359038813.JPGimg006299081359038801.JPG

Met de trap ga je omhoog naar ons appartement..deze keuken bevind zich half onder de grond.

 

Het buikspek is al voor de helft op..zout maar lekker!img014095831359038844.JPG

 

In het najaar toen ik de kas ging opruimen bleek dat in de Rose de Bern nog dieven zaten. Die heb ik uit experiment in een potje gestopt en vrij koud weggezet..er leven er nog twee van, die heb ik nu iets warmer gezet en water gegeven..img013769361359038833.JPG

 

Zoete aardappel begint te groeien op het hyacintenglas

img013265511359038823.JPG

 

Gisteren uit de kas een wortel met roodlof geoogst..er zaten zoveel minikropjes in dat Lie en ik er samen een lekkere salade van hadden. Deze roodlof had ik net als roodlof gezaaid maar kwam uit een slamix die de hele zomer ergens in een hoekje heeft gestaan( deze wortel dan, de rest was geoogst)

img014348931359038854.JPGimg014525201359038865.JPG

 

Twee x in de drie dagen bak ik een brood..met uit eigen tuin pompoenpitten

img014637701359038878.JPG

 

Toch nog een sneeuwfoto. Lie is ooit uit Californië thuisgekomen met een bundeltje sequoia -redwood- zaailingen. twee doen het goed, je kunt goed zien hoe mooi de boom is als er sneeuw op ligt. Over 150 jaar gaat ie echt groot worden, en is dan misschien de enige redwood in de wijde omgeving... het stoeltje staat in mijn vogelkijkhoekje, vandaar uit kan ik precies de nestjes in de buurt van de takkenwallen bespieden

img999424441359038901.JPG

8 Comments


Recommended Comments

Ik las op je blog al over het aanrechtblad, supergaaf! Wat moet dat een werk zijn geweest! Hij is vast erg zwaar.

 

Je spek ziet er mooi uit hoor. Wel dun inderdaad. Heb je plakjes uitgebakken? Heb je je buren al overtuigd van de smaak? Die geloofden niet dat het iets eetbaars op zou leveren toch?

Link to comment

We schatten tweehonderdvijftig kilo per blad! Hier kan je echt wel een varkentje op verwerken.

En een ruimte, echt super

Ik verheug me weer op een hete zomer..dan kan je in deze keuken heerlijk koel zitten...

 

We hebben een stuk spek in de erwtensoep gedaan en daar hebben de buren van gegeten..dat vonden ze wel lekker, verder wilden ze niet proeven..

Edited by appelvrouw
Link to comment

Nou Jet,

 

Ik zou heel erg graag mijn tanden in dat stuk spek van jouw willen zetten.

Volgens mij ben ik een carnivoor in hart en nieren.

Ik vind vlees zó lekker.

Maar even een héél belangrijke vraag, mag ik me nu al aanmelden voor de MTFD Abroad 24 mei 2016 ???

Want ik wil eigenlijk heel erg graag in jouw moestuin rondlopen.

En ik zou het ook leuk vinden om de keuken die Lie heeft gemaakt te bekijken.

Het duurt alleen nog zo héél lang voor het zover is.

 

Groetjes Conny.

Link to comment
Maar even een héél belangrijke vraag, mag ik me nu al aanmelden voor de MTFD Abroad 24 mei 2016 ???Het duurt alleen nog zo héél lang voor het zover is.

 

Voorlopig kan ik daar dan ook nog héél lang over nadenken

Link to comment

die oerstenen vind ik nog wel het mooiste!

maar ook respect voor lie die zo mooi klust,tres bien!

maar na zo'n heerlijk stukje spek kan hij dat varkentje ook wel wassen in die keuken in aanleg!

mooi hoor!

Link to comment

Die Lie, daar ben je vast héél erg zuinig op

Het ziet er nu al geweldig uit, je nieuwe inmaak keuken. Lijkt me heerlijk, zoveel werkruimte.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...