Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Het nijpende gedeelte van het moestuinieren is hier aangebroken. Nadat alle zaailingen dapper boven gekomen zijn,groeien ze hun zaaibakjes uit.Het verspenen begint,en omdat ik niet wekelijks wil verspenen,krijgt alles een mooi potje of bakje. Maar ja,dan nemen de zaailingetjes zo langzamerhand de vensterbanken in.Ik heb boven op een slaapkamer een mooi houten raamwerk waar ik best veel kwijt kan,maar toch................nog niet alles is gezaaid.Tomaten moeten nog. En de rest staat nog een maandje lekker binnen.Aubergine en meloen wil ik zelfs nog wat later naar buiten doen.

komkommer75681428835845.jpg

De komkommers doen het mooi

aubergine89971428835923.jpg

De AH aubergines zijn allemaal opgekomen. Na aftrek voor mijzelf kan dat mooi dienen als ruilmateriaal voor de MTFDzaailingen70851428836023.jpg

Ik heb even geteld en kom nu op 53 peper en paprikaplanten,van verschillende hitte gradaties Zoveel???

Terwijl ik gister bezig was met zaaien en verspenen,deels buiten hobbelde er in één keer een konijn bij ons door de tuin.

konijn51461428836235.jpg

We hadden m al 's ochtends zien rondhuppelen op het veld,lekker etend aan het gras,en dachten dat de eigenaar wel zoeken zou.Maar we hebben niemand gezien. Dus 's toen hij bij ons de tuin in hobbelde amivedi gebeld,en El Konino in het kippenhok gezet. Water,brood,sla en een appeltje gegeven. Het regende behoorlijk dus het beestje heeft heerlijk gesmuld en hier geschuild. Daarna heeft ie heerlijk rondgehobbeld,en rondgekeken. Maar het beviel waarschijnlijk niet,want hij is weer ontsnapt hier. Best knap,om over een hek van 80 cm te huppen. We hebben m nu nog niet weer gezien.

0 reacties

Aanbevolen reacties

Er zijn geen reacties om weer te geven.

Gast
Voeg een reactie toe

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.