Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Oudholland

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. Genoeg, genoteerd.
  2. Sla en andijvie is genoteerd, zijn nog redelijk kleine plantjes maar die groeien bij jou wel verder.
  3. Sevilla lukt denk ik wel, weet halverwege komende week definitief of ik er idd 10 over heb. Zal er in ieder geval wat voor je achterhouden. Oregano is ook voor je gereserveerd.
  4. Ik kijk eigenlijk nu pas naar je komkommers/courgettes. Heb je nog Courgette 'Black beauty', Courgette 'Patiostar F1', Snackkomkommer 'Diva', Snackkomkommer 'Monika'?
  5. Komt goed, laat maar weten wat je hebt. Ik zie wel of je nog iets leuks hebt voor me.
  6. Aardappels gaat lukken volgens mij, we wilden wat verschillende rassen en hebben van ieder ras eea over volgens mij. We maken volgende week onze eigen definitieve planning en dan ga ik ook tellen wat ik zeker over heb. Ik breng aardappels mee voor je. Pb ontvangen, daar ga ik denk ik vrijdag naar kijken (nu te laat, wekker gaat weer om 6 uur. En morgen een erg drukke dag op het werk). Paprika en de spitskool heb ik zeker wel interesse in, die mag je vast opschrijven. Rob/Oudholland
  7. Rabarber en oregano breng ik mee voor je. De wol is van de Coburger Fuchs. Volgens het boekje "Wol in Nederland" is de wol daarvan zeer geschikt om te vilten, zou wel een beetje kunnen blijven haren. Marloes vind het fijne wol om te spinnen. Laat maar weten als je een vacht wilt om te vilten, dan zoeken we de schone wol uit voor je. 3 Paprika is goed, je mag ze van mij gewoon samen in 1 pot verpotten, ik zet ze meestal ook in groepjes bij elkaar. Aardbeien, ik heb plaats voor 10 bakken van ieder 6 planten, maar kijk maar wat je kwijt wilt en tijd voor hebt om mee te brengen.
  8. Welke tomaten heb je in de aanbieding als plant? Ik heb pootaardappels voor je, de rassen staan in mijn lijstje. Reageer je daar even welke en hoeveel je wilt?
  9. @Tanja65 de plantjesmarkt is 9 mei, dus nog tijd genoeg om te groeien. Wat je over hebt mag je zeker meebrengen. Hout-as is idd van schoon hout (wij stoken voornamelijk berk en eik deze winter), zeker geschikt voor de moestuin. Anders had ik het ook niet aangeboden... Ik breng eea voor je mee.
  10. Vincent, heb je nog tomaten? MarchenGold Mountain Magic Mountaineer Pride Oh Happy Day F1 Duttinggold Dorada MarchenZauber Kijk maar wat je hebt en kwijt wilt; ik kan er genoeg gebruiken...
  11. Ik heb oregano en aardappelen voor je. Kijk maar ff in mijn lijstje welke rassen en laat daar maar weten welke/hoeveel je wilt.
  12. Bedankt!
  13. Heb je nog het volgende: aardbeien Dikwandige blok Paprika (van beiden zoveel je kwijt wilt, ruimte genoeg hier) Heb je nog behoefte aan rabarber (timperley early) en oregano? Ik zag al wat reacties maar weet niet of je nog wat kunt gebruiken?
  14. Heb je toevallig nog de volgende tomaten/paprika's voor ons: Tomberry Peacevine cherry Vitador f1 Liguria Popti paprika Sweet banana paprika Dulce de Espagne
  15. Bij je tomaten zie ik (nog) geen aantallen staan, heb je nog planten? Als het mocht lukken de volgende soorten: Beauty Princess San Marzano Coeur de Bœuf Mini Roma Honingtomaatje Rose de Berne Serendipity Striped

Account

Navigatie

Zoeken

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.