Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:
00265571382116631.JPG00124331382116591.JPGziehier een paar fotos van mn mislukte knolselder er hangt niks van knol aan en ene was helemaal uitgevreten precies wat is hier het probleem geweest
Geplaatst:

Ja Maggy,

Bij mij precies het zelfde, snijselder genoeg maar knollen ho maar.

Bij mij op de volkstuinen weten ze ook niet hoe het komt, volgend jaar beter!

 

 

Groet Ries.

Geplaatst:

Kijkend naar de foto's:

Ik gok op vraat van een kever o.i.d. of zelfs van woelmuizen aan het begin van de teelt (zou alleen niet weten welke of wat??) of nog waarschijnlijker: een groeistilstand (droog...?) in de periode na het uitplanten. De eerste hoofd-groeiwortel lijkt afgestorven (opgedroogd? opgegeten? ) en het is alsof de plant daarom zeer veel nieuwe wortels heeft aangemaakt rondom en daarmee is verder gegroeid. De typische teeltingrepen die tot een (onnatuurlijke, maar door ons gewenste) dikke knol leiden, hebben daardoor niet gewerkt. De plant is teruggevallen op zijn meer natuurlijke vorm en probeert te overleven + zich voort te planten.

In mijn moestuin heers ik als een tiran.

Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.

Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.

De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...