Ga naar inhoud

Featured Replies

Geplaatst:

Ik ben nieuw hier op dit forum. Ik woon in Enschede, en samen met mijn man hebben we een stukje van onze tuin vrij gemaakt voor de moestuin, formaat 4,5x2,5meter. Niet erg groot, maar voor ons genoeg voorlopig. We hebben nu een plan gemaakt, en spullen bij lidl gehaald, dus binnenkort gaat het feest beginnen!

Geplaatst:

Wekom en we zijn gek op foto's en als dus binnenkort het feest gaat beginnen! graag wat foto's.

Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl

Geplaatst:

Welkom, veel tuinplezier.

Geplaatst:

Als je de smaak van het moestuinieren te pakken krijgt, wordt je moestuingedeelte vanzelf (!) steeds groter.

Succes en welkom

Geplaatst:

Welkom op het forum en heel veel succes met jullie moestuin!

Geplaatst:

Welkom !

Geplaatst:

Veel plezier met je tuintje gewenst van een andere Enschedese!

Zeluf doen! Nooit uit de koppigheidsfase gekomen gelukkig!

Geplaatst:

Veel moestuin plezier gewenst!

Ben een beginner, alle kleine beetjes helpen. Leer hier heel veel om uit te groeien tot een echte MOESTUINIER! :D

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic