Geplaatst: 13 maart 201412 j Een héél stom vraagje misschien, maar is het mogelijk om tomatenplanten te laten "hangen" zoals aardbeiplanten?Bv. In een mandje een tomatenplant zetten en deze ophangen aan een luifel oid.
Geplaatst: 13 maart 201412 j Zie bijvoorbeeld dit topic : https://www.moestuinforum.nl/topic/100-topsy-turvy/
Geplaatst: 13 maart 201412 j Er zijn ook speciale rassen hiervoor, ik heb dit jaar tumbler gekocht. De bedoeling is dat die niet in zo;n gek ding als bovengenoemd topic komen maar gewoon in een hoge pot waar ze dan over de rand hangen. zo dus: foto van 123 zaden.
Geplaatst: 13 maart 201412 j Kijk eens naar de zogenaamde dwergrassen! Daar zitten een aantal van die hangers bij.Tumbling Tom Red is een hele bekende, die breed verkrijgbaar is. Tumbling Tom Yellow bestaat ook.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.