spike Geplaatst: 21 maart 2014 Geplaatst: 21 maart 2014 (aangepast) Krisalon oranje oplosmest gezamelijk inkopen 6+12+36+3n-p-k-mgO voor aardbeien in bakken teelt Zijn er mensen geinteresseerd om samen een zak van 25 kg tekopen.Omdat je waarschijnlijk volgend jaar het ook weer nodig hebt! stel een zak kost ongeveer 50 euro Als we die voor twee personen is dan zit je voor 12,5 kilo op 25 euroMaar omdat natuurlijk een beetje veel is en ik niet zoveel voor mijn aardbeiplanten nodig heb, zou het wel handig zijn als er meer mensen zijn die een grotere hoeveelheid nodig hebben. Kleine hoeveelheden kun je beter gelijk met je aardbeiplanten bij Erwin Duivenvoorden kopen die verzend het gewoon in een pakketOf ga het daar ophalen dan zie ook nog wat ( verleiding wordt natuurlijk wel groot om meer te kopen) en als je mazzel hebt ook nog wat van Nederland( 150 Km enkele reis) dan maak je er gewoon een dagje uit van! 22 maart 2014 aangepast door Gast Quote
japie101 Geplaatst: 21 maart 2014 Geplaatst: 21 maart 2014 Ik heb wel interesse, afhankelijk even hoe het logistiek allemaal geregeld gaat worden. Wat kost een zak van 25kg sowieso? Quote als het niet kan zoals het moet, dan moet het zo als het kan
Sabien Geplaatst: 21 maart 2014 Geplaatst: 21 maart 2014 Er zitten ook nog sporen elementen in: http://www.yara.co.uk/crop-nutrition/products/other/01c6-kristalon-orange/ (Yara = producent) Bij FransAgro 45€/25kg: http://www.fransagro.be/?cat=Meststoffen+%26+Kalk%7CTechnische+Meststoffen%7CTechnische+meststoffen&p=3&nr=40487Zou ook te bestellen moeten zijn bij Aveve. Ik heb net 1,8Kg bij Erwin vandaan, dus ik heb voorlopig niets nodig. Tenzij er iemand bij mij in de buurt wat nodig heeft, wil nog wel enkele kilos. Ik ga er niet het land voor doorkruisen want ik heb het eigenlijk niet nodig. Quote
aalterse-willy Geplaatst: 21 maart 2014 Geplaatst: 21 maart 2014 Als u naar de MTFd komt wil ik er wel een paar kilos overnemen. Quote Voor al de schone meiskes ne zoen, en voor de ventjes ne pol.
spike Geplaatst: 24 maart 2014 Auteur Geplaatst: 24 maart 2014 Ik ben bang dat ik meer dan 600 gram nodig heb dit kost dan al al vlug 2x 3,50 euro = 7.00 voor 1.2 kilo volgend jaar weer en dan zit je al op 15,00 verzenden per post kost 6,75 tot 5kg 25 kilo 45,00 ex btw 54,45 inclusiefbij inkoop van 25 kilo zit je op 2,18 per kilo ben ik nu te zuinig of is iedereen al voorzien Quote
Salamandertje Geplaatst: 24 maart 2014 Geplaatst: 24 maart 2014 Ik wil wel wat van dat kristalon proberen. Ik heb 10 planten. Een kilo is voor mij denk ik voorlopig genoeg.. Kom je naar de MTFD? Quote Bzzzz...
Sabien Geplaatst: 24 maart 2014 Geplaatst: 24 maart 2014 Het gebruik beperkt zich niet tot enkel aardbeien. Ook voor bijvoorbeeld vruchtgewassen (Tomaat, paprika,...) in potten kun je Kristalon Oranje gebruiken vanwege het hoge kalium gehalte. Quote
spike Geplaatst: 25 maart 2014 Auteur Geplaatst: 25 maart 2014 ik weet nog niet of ik naar de moestuin forum dag kom? Dat was ik eigenlijk niet van plan.Dan moet ik toch meer dan 5 kg verkocht hebben want anders heb ik een hoop extra moeite en kosten en blijf ik dadelijk met 20 kilo zitten. En om nog meer aardbeiplanten te zetten dan dat ik al doe zie ik niet zitten !Want het is een hoop werk en kosten en meestal willen mensen de aardbeien gratis hebben. Quote
aalterse-willy Geplaatst: 25 maart 2014 Geplaatst: 25 maart 2014 Aan mij geraak je al vijf kilo kwijt hoor. Quote Voor al de schone meiskes ne zoen, en voor de ventjes ne pol.
Salamandertje Geplaatst: 25 maart 2014 Geplaatst: 25 maart 2014 Bij nader inzien is 2 kg beter. Kan ik even vooruit. T zou top zijn als je ook naar de mtfd komt. Is een leuk uitje! Quote Bzzzz...
spike Geplaatst: 30 maart 2014 Auteur Geplaatst: 30 maart 2014 kristalon oranje kost 55,00 euro per 25 kilo Stel ik kom naar de mtfddan kost het dus 2,20benzine kosten ophalen van kristalon oranje kost mij ook 8 eurobereken ik wel door 8:25 =32 cent per kilo2,52 per kilo nog 13 kilo te koop Quote
beertjerinke Geplaatst: 30 maart 2014 Geplaatst: 30 maart 2014 als je naar de mtfd komt wil ik wel 3 kilo hebben dan vind het zonde omdan weer verzendkosten te betalen Quote een beginner moet toch ergens beginnen en door jullie lukt het ook
Salamandertje Geplaatst: 31 maart 2014 Geplaatst: 31 maart 2014 kristalon oranje kost 55,00 euro per 25 kilo Stel ik kom naar de mtfddan kost het dus 2,20benzine kosten ophalen van kristalon oranje kost mij ook 8 eurobereken ik wel door 8:25 =32 cent per kilo2,52 per kilo nog 13 kilo te koop Prima wat mij betreft. Zou t tof vinden als je dat voor ons wilt regelen! Quote Bzzzz...
spike Geplaatst: 1 april 2014 Auteur Geplaatst: 1 april 2014 Nog maar 4 kilo te gaan!! En ik kan gaan halen. Quote
beertjerinke Geplaatst: 1 april 2014 Geplaatst: 1 april 2014 Neem ik wel ik neem dan aan dat je naar Zelhem komt kan ik vooruit Quote een beginner moet toch ergens beginnen en door jullie lukt het ook
spike Geplaatst: 1 april 2014 Auteur Geplaatst: 1 april 2014 Ja ik kom naar zelhem! de 25 kilo is verkocht!! Spike 5 kiloAalterse Willy 5 kilosalamandertje 2 kiloBeertjerinke 7 kilocandy fruit 6 kilo Ik had graag dat de iedereen de helft vooruit betaald.Ik zal iedereen een prive bericht sturen met mijn bank rekening nummer. Als het geld binnen is dan kan ik hoop ik deze week al gaan halen. Quote
spike Geplaatst: 11 april 2014 Auteur Geplaatst: 11 april 2014 ja ik heb het gekocht !Geld was nog niet van iedereen binnen maar ik heb vertrouwen dat men het de 20 ste betaald.Ik heb het al opgestuurd naar candyfruit. Moest nog speciaal besteld worden ook. vandaag nog even een ec meter bestellen op ebay .fertometers stonden niet op ebay dacht ik, en ik was bang dat deze erg onnaukeurig zouden zijn. Van de week een gedeelte van mijn aardbeien gepoot.beloof niet dat ik een foto van de zak kristalon plaats. Programma zit nog niet op de computer en het is zo de 20 ste Quote
Aanbevolen berichten
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.