Geplaatst: 12 april 201114 j Ik heb een vraag welk aardbeienras ik heb gekregen van bij mijn oma. Ze weten niet welke soort de aardbeien zijn maar ik denk doordragende want er zaten al bloemknopjes aan en ook al verwelkte. En zijn er hier mensen die aan het blad of de aardbeien kunnen zien welk ras het is? Wat is onkruid?Iets wat je niet moet zaaien maar toch uitkomt.
Geplaatst: 13 april 201114 j Auteur Niemand? Wat is onkruid?Iets wat je niet moet zaaien maar toch uitkomt.
Geplaatst: 13 april 201114 j denk dat Koert dat wel kan, stuur hem is een PB. > Planten kopen? Doe het bewust!
Geplaatst: 13 april 201114 j Ik ben zijn naam even kwijt maar er zat toch een aardbeien-teler op het forum.
Geplaatst: 13 april 201114 j Erwin kweduivenvoorden.nl kan je ook ff mailen, sneller antwoord. > Planten kopen? Doe het bewust!
Geplaatst: 13 april 201114 j Auteur Ja zal ik anders morgen even doen. Wat is onkruid?Iets wat je niet moet zaaien maar toch uitkomt.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.