Geplaatst: 19 april 201411 j Ik ben van plan een goedkope kas te kopen, maar welke? Ik wil er wel graag één die überhaupt werkt als 't ware. Ik heb tot dusver deze gevonden:http://goo.gl/EJOlwthttp://goo.gl/xGSr2V En ikzelf zat aan deze te denken: http://goo.gl/yKV1VI - Hij is lekker groot en aantrekkelijk geprijst... Jullie meningen zijn uiterst welkom voordat ik straks de verkeerde bestel!
Geplaatst: 19 april 201411 j Laten we nu toevallig beide hebben, dus kan ik je onze ervaringen geven. In de http://www.bouwmarkttotaal.nl/broeikas-fourseason-63-3.html zaaien wij. In de http://www.fonq.nl/product/royal-well-roma-tomato-foliekas/90442/ plaatsen wij grote planten, zoals tomaten en paprika. Voor ons werkt dat goed en voor dat geld verdiend zich dat al snel terug. Moet er wel bij zeggen, dat ze bij ons binnen staan in de kas. Hoe goed ze zich buiten houden en hoe lang goed blijven, kunnen anderen je hopelijk zeggen.
Geplaatst: 19 april 201411 j Auteur Oke. Nou, het is dus de bedoeling dat die kas op het terras komt te staan. Hij zal dus veel zon krijgen, dus dat zit sowieso goed. Het gaat mij er meer om of het überhaupt wel zin heeft. In die eerste kun je dus alleen maar zaaien of...?
Geplaatst: 19 april 201411 j Auteur By the way; is zo'n groene kweekkas überhaupt wel goed voor planten? Ze hebben toch veel zon nodig? Je zou denken dat die groene tuinkas zonlicht behoorlijk zou kunnen tegenhouden...
Geplaatst: 19 april 201411 j De kas kun je voor meer gebruiken, zaaien, zaailingen en kleine planten. Maar wij gebruiken die voor zaaien en de zaailingen komen dan ergens anders in een kleine koepelkas in de kas te staan. En als planten krijgen die dan hun vaste plek in de kas, moestuin of siertuin.Buiten kunnen die ook goed staan, weet alleen niet hoe lang ze dan mee gaan.Wij hebben de kas alleen dicht als het koud is, tegen het vriezen aan of als het vriest. Voor de rest open, krijgen genoeg licht. Bij de kleine kas, groeien de zaailingen naar het licht, dus draaien wij de trays dagelijks. Dat komt omdat ze boven elkaar staan en zo wat licht wegnemen, de bovenste hebben daar geen last van. Maar zodra ze sterk genoeg zijn vehuizen ze toch in de kas.Als je wil kan ik morgen foto's voor je maken?
Geplaatst: 19 april 201411 j Auteur Foto's zou absoluut top zijn. Ik zat eerder te denken om zo'n doorzichtige broeikas te kopen zodat het zonlicht er alsnog in kan. Die groene broeikas gaat een groot gedeelte van de zon tegen houden denk ik, terwijl pepers en tomaten het zonlicht juist heerlijk vinden. Ik kan het mis hebben hoor.
Geplaatst: 20 april 201411 j In een grote kas hang je hartje zomer ook schaduwgaas op om de hitte en de impact van de zon te beperken. Ik kan me indenken dat die groene kas bedoeld is om dit effect te creëren. Maar dit kan ik mis hebben hoor! Vriendelijke groeten, Holland
Geplaatst: 24 april 201411 j Auteur Hele leuke fotos. Ik heb zo'n doorzichte kas als in je tweede foto. Hij is 1 meter breed, 50cm diep en anderhalve meter hoog. Groot genoeg voor 3 tomaten plantjes. Ben benieuwd wat 't gaat worden!
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.