Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Mijn naam is Quentin en ik wilde mij graag even voorstellen op dit forum.

 

Ben sinds een tijdje uit huis en lekker gaan samenwonen. Nu heb ik een lekkere ruimte tuin heb ben ik begonnen aan een moestuin.

Om te kijken of ik het daadwerkelijk leuk vind en ga volhouden heb ik eerst een grote bak in elkaar getimmerd om op verhoging te werken.

Deze heb ik door vooral veel op dit forum te lezen uitgewerkt en gemaakt. Vandaar dat ik het tijd vond om nu ook actief mee te gaan spelen op dit forum, al is het alleen maar om tips in te winnen en vragen te stellen.

 

Sinds gisteren staat alles in elkaar en heb ik de eerste plantjes overgezet van kas naar de daadwerkelijke moestuin op pootjes. Hieronder een paar foto's van het uiteindelijke product. Wanneer er vraag naar is kan ik ook de making off (in foto's) Posten. De bak zit nog niet helemaal vol, omdat ik nog niet genoeg heb om hem vol te planten. Later zal hij hopelijk mooi vol zitten.

 

graag hoor ik van jullie wat jullie er van vinden, tips en aandachtspunten zijn welkom ^^, Willen jullie meer over mij weten, schroom dan niet om te vragen.

 

IMG117938491403783178.JPG

IMG118035161403783171.JPG

IMG117880931403783167.JPG

 

De entertainment site van Nederland: http://www.nwtv.nl

Geplaatst: (aangepast)

Welkom Qballbeg!

 

Ik vind je bak er prachtig uit zien. Het enige wat ik afvraag is of je zeil een worteldoek is ivm het afvoeren van teveel water (ben ook net begonnen en daarom niet echt bekend met de aanbod aan worteldoeken).

aangepast door Gast
Geplaatst:

Welkom op dit forum!

Ik heb eigenlijk meteen een opmerking waarom heb je de bak niet helemaal tot aan de rand gevuld

met aarde?

Als ik het zo zie is het nu een beetje ondiep en zie ik daar ook een courgette plantje?

 

 

Die wordt eigenlijk te groot voor je bak neemt straks alle ruimte in beslag.

Ik zou de plant in een grote pot zetten maar beter nog kun je hem in de volle grond zetten je hebt toch ruimte zat.

Succes ermee!

De aanhouder wint...niet geschoten is altijd mis!

Geplaatst:

Hallo,

 

@ Appelsientje 60: ik wilde het eerst zo proberen voordat ik de hele bak vol gooi met grond. Dat komt nog wel, had ook even te maken met de kosten van de grote aantal grond die ik moet aanschaffen

Op dit moment staan er 2 komkommer plantjes en een aantal radijsjes. De plantjes achter aan zijn zonnebloemen.

 

@ Frodo, De onderkant bestaat uit een aantal planken die ik een halve cm uit elkaar heb gehouden met daarover een wortel doek. Dat is dus het doek wat ik ook om de bovenkant heb vastgemaakt.

 

Bedankt voor de tips!

De entertainment site van Nederland: http://www.nwtv.nl

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...