Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Wat een bramenjaar!!!

Featured Replies

Geplaatst:

Wat een bramenjaar!!!

 

Het is een beetje vroeg, maar ik heb vandaag en eergisteren kilo's en kilo's bramen geplukt. Ik heb in mijn hele leven nog nooit zoveel, zo makkelijk en zulke mooie bramen geplukt. Gewoon in het wild, hoor. De struiken die ik eergisteren afgegraasd had, hingen vandaag weer net zo vol met rijpe bramen. Sappig, groot en véél!

Het zal de combinatie zijn van warm weer en veel water. En omdat het zo vroeg is, is er kennelijk nog geen concurrentie met bramenplukken...

 

Hoe is dat bij julllie?

Geplaatst:

Zelfde hier, alles hangt hier propvol langs de straatkanten Begin van de week een halve kilo geplukt op een minuut of 10, had maar 3-4 struiken nodig. Ze hangen echt bomvol.

Geplaatst:

Ik had vorige week al een pond . Lekker een jam met kaneel en steranijs gemaakt en een nep breezerbraam. Heerlijk en idd er was nog geen mens geweest. Morgen nog maar een rondje doen.

Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl

Geplaatst:

Ik zie het ook overal vol hangen. Ik heb een grote doornloze braam in de tuin. De afgelopen anderhalve week al drie kilo kunnen plukken, vanavond nog weer even plukken voordat we een weekje weggaan. Ik vind bramen zoeken/ plukken erg leuk, maar dit jaar kan ik het doen met wat er in mijn eigen tuin groeit! Wat een luxe he?

Geplaatst:

Hier al net zo, het hele eiland staat zo`n beetje vol met wilde bramen struiken die overvloedig vol hangen.

Hier wordt wel al vol op geplukt door die en gene maar er hangt zoveel in dat je niet eens ziet dat er geplukt is.

Op de tuin heb ik net als jootje doornloze staan (2) en daar haal ik mijn bramen vanaf...de jam zit hier inmiddels ook al in potjes .

Je zou maar een èèndags vlieg zijn en je dag niet hebben.....

Geplaatst:

Jullie brengen me op een idee.

Ik weet wat ik morgen met de kinderen kan doen!

Geplaatst:

Ik ging een lekkere luie leesochtend houden. Maar nu moet ik echt meteen naar buiten! Hop, bramen plukken! Het hele park hier staat vol, maar ik dacht dat ze nog niet rijp waren. Hiep hoi!

'One of the healthiest ways to gamble is with a spade and a packet of garden seeds.'

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.