Geplaatst: 23 november 201411 j Kook anderhalve kilo aardappelen.Rasp ondertussen 500 gr gekookte biet en een appel ( of twee) en snipper een ui fijn.Smelt wat boter en bak 3 ons spekjes uit en voeg dan de ui bij..even doorbakken, dan de geraspte appel en biet erbij..nog even doorbakken.Als de aardappelen gaar zijn stamp ze tot puree met wat melk en 40 gram boter. Voeg de bietjes en co erbij. Serveer heet met in kwarten gesneden ei erop en wat augurkjes erbij.. 23 november 201411 j aangepast door Gast We zijn allemaal kinderen van de Aarde 🌎
Geplaatst: 23 november 201411 j Wauw dat klinkt écht goed zeg! Denk dat ik erg lekker ga vinden, en dát terwijl ik niet echt van de stamppotten ben... Zal de foto even voor je rechtzetten dan is ie nóg mooier.
Geplaatst: 23 november 201411 j Auteur Dank! Dan haal ik hem in mijn bericht gewoon weg. En het was ook erg lekker..smeuïge hap! We zijn allemaal kinderen van de Aarde 🌎
Geplaatst: 24 november 201411 j Als ik stampot rode biet maakt.Dan doe ik stukjes kaas erdoor.Aardappelen rode biet op zoet/zuur erop dan stampen met stukjes kaas. Overnachten nabij het Lauwersmeer.
Geplaatst: 24 november 201411 j Stamppot daar ben ik dol op!!! Je recept lijkt me heerlijk en ga ik eerdaags maken en ook die met kaas ga ik maken, bedankt
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.