Jump to content

Recommended Posts

Posted
schimmels op de takken en stam van mijn pruimenboom. Kent iemand welke schimmel het betreft en wat ik eraan kan doen. NOOIT EERDER GEHAD en Kan geen overeenkomstige foto van vinden op het net. Zmen zijn ongeveer1 a 2 cm groot. Wie kan me helpen?image62461419503775.jpg
Posted

Aan de tekening van de paddenstoelen onder aan de stam lijken het elfenbankjes. Wat je er aan kan doen ? je kan enkel de uitwendige vertoning tegen gaan maar de rot in het hout is niets meer tegen te doen en als je deze zwam gaat aanpakken zal de volgende soort gewoon weer komen.

 

Je kan met wat natrium(bi)carbonaat(zuiveringszout) de groei stoppen en met andere middelen de sporen kieming tegen gaan in het volgende seizoen maar of je dat wilt met deze boom moet je maar eens over nadenken. Ik zelf zou aan een nieuwe fruitboom gaan denken.

Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl

Posted

Niets doen. Niet proberen tegen te gaan, heeft ook geen zin trouwens. Boom komt langzaam aan z'n eind.

Kun je mooi vinden. Kun je rooien als je dat niet vindt. Bij herplant niet dezelfde soort terugplaatsen.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...