Ga naar inhoud

Wil je minder Advertenties?

Maak dan nu een account of log in!

Image Image Image Image Image

Featured Replies

Geplaatst:

Mochten er mensen zijn die geïnteresseerd zijn in het gratis gebruik maken van een deel van mijn tuin als moestuin, dan heb ik wel een stukje over.

Weet niet de precieze maten, maar zeker wel 10m2. Alles gaat in overleg en wil het ook wel samen leeg maken, er staat nu nog wel beplanting namelijk.

Het is echter zonde om deze ruimte onbenut te laten. Schuur kan eveneens worden gebruikt

Geplaatst:

Leuk dat je je tuin aan bied maar 10m2 is echt heel wijnig voor een moestuinder. Mijn groente bedden zijn 10m2 groot en als je wissel teeld wil toe passen heb je toch wat meer ruimte nodig.

Geplaatst:

Een 9 tal vierkante meterbakken dat is toch al de moeite... Hopelijk kan je er iemand een plezier mee doen. Samen tuinen is veel leuker kan je wat vergelijken en proberen beter te doen

Geplaatst:
Leuk dat je je tuin aan bied maar 10m2 is echt heel wijnig voor een moestuinder. Mijn groente bedden zijn 10m2 groot en als je wissel teeld wil toe passen heb je toch wat meer ruimte nodig.

dat valt heel erg mee. er zijn mensen hier op het forum die met veel minder vierkante meters werken en ook nog redelijke wisselteelt kunnen toepassen

sowieso leuk als extra tuintje.

Geplaatst:

Als in potten en bakken en op 1 m2 tuinieren mogelijk is, waarom dan te klein? Met dit aanbod, isvast iemand blij te maken.

Geplaatst:

Hierin ben ik zeker geïnteresseerd

Ik woon in haaren is dit te ver weg.

Ik ben wel pas 15

Wat houdt het aanbod verder in?

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic