Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo,

 

Ik heb vier peultjes en een dragon plant groeien in een 10L bak op mijn balkon. Het lijkt min of meer goed te gaan, want ik krijg mooie peultjes, zie foto 1. Aan de onderkant van de plant ziet het er wat minder uit. Ik vraag me af of dat komt omdat ik ze laat verpot hebt, of omdat er een ziekte op zit, foto twee. Wat is jullie inschatting?

 

IMG2016052321111753168451464154737.jpgIMG2016052420273061258431464154746.jpg

Geplaatst:

Ze zien er eigenlijk wel goed uit. Groenteplanten blijven nooit 100% mooi zoals kamerplanten dat doen. Er wordt aan geknabbeld, ouder blad is het eerste dat geel wordt als de plant eens droog staat of tegen het einde van het seizoen stopt met produceren. Deze peultjes lijken me nog flink aan de groei en oké.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...