Geplaatst: 14 juni 201114 j Hallo allemaal, Ik ben Marianne en heb sinds september een volkstuintje, ik ben hier erg blij mee aangezien mijn achtertuin toch wel wat vol kwam te staan.Na veel puin ruimen en de kas opknappen, ben ik nu alles aan het uit proberen. Ik hou er van om van alles te kweken, bomen, planten, bloemen en groenten. 14 juni 201114 j aangepast door Gast
Geplaatst: 14 juni 201114 j Ziet er goed uit Marianne. Welkom op dit forum! Good things come in small packages
Geplaatst: 14 juni 201114 j Hoi Marianne, Welkom hier!! Mooie kas, ben op slag jaloers... wij mogen hier in Amersfoort slechts een kas neerzetten ter grootte van de oppervlakte van een gemiddeld toilet... poepie klein, geschikt voor 3 tomaten... Geniet er lekker van... http://www.facebook.com/JasminSoap https://jasminsoapstudio.com/
Geplaatst: 14 juni 201114 j Welkom hier, en wat een mooie kas, die is dus gewoon blijven staan Mazzle hoor beetje kas kost een kapitaal. Ziet er goed uit allemaal.
Geplaatst: 15 juni 201114 j Auteur Welkom hier, en wat een mooie kas, die is dus gewoon blijven staan Mazzle hoor beetje kas kost een kapitaal. Ziet er goed uit allemaal. Nou niet helemaal, De oorspronkelijke houten kas stond op instorten en was echt gevaarlijk, we hebben alles verwijderd behalve het houten geraamte en toen alles weer met aluminium opgebouwd en grote ramen er in. Ik kon ook een nieuwe kas door de vereniging laten plaatsen en dan huren maar dan was het een klein kasje geworden. Zelf vind ik het oude model druivenkas ook mooier. Mijn druif staat nu ook gescheiden van de rest, i.v.m. ziektes. Ben ook wel heel erg blij met mn kas.
Geplaatst: 15 juni 201114 j Welkom op het forum Marianne.Je kas en tuin zien er top uit, echt iets om trots op te zijn.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.