Geplaatst: 16 oktober 20168 j Bij ons is iemand met een ouder bed ook nog steeds aan het oogsten. Het zal het warme september weer wel geweest zijn. Dank voor de naam van de aardbeien.Gery
Geplaatst: 12 november 20168 j @mkleinman: ik zou allebei doen aangezien de compost het koolstofgehalte (+humus) van de grond aanvuld, meer bewerkbaar maakt en zijn vasthoudende vermogen verhoogd. De koemestkorrels zorgen ook voor verbetering van de structuur en tevens voor een BEETJE aanvullen van NPK + sporenelementen. Je kan NPK verder aanvullen met culterra of microgran als je geen kunstmest wil gebruiken (biologisch telen). Uiteraard zijn er ook nog goedkopere oplossingen IPV de dure culterra en microgran. Voorbeelden zijn plantengier en eigen compost. Tenslotte is het altijd handig om je grond te mulchen (evt. met eigen compost, gemeentecompost, stro, smeerwortel , etc)
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.