Ga naar inhoud

Featured Replies

Geplaatst:

ja ik weet niet wat voor soort grond ik hier heb,het lijkt op klei- zandgrond. Toch belangrijk voor het hoe diep zaaien van een gewas.ik zit 4 uur rijden van het zuiden af. Weet iemand dit.met dank

Geplaatst:

dat vraagt op z'n minst om een paar foto's

Geplaatst:

We hebben echt wat meer van je nodig Jeanne. In ieder geval foto's, hoe hoog/laag zit je? Zit je vlak bij de Vézère? Wat groeit er nu zoal? Je kunt ook niet van de lezer (van je vraag) verwachten dat zij even opzoeken waar Vigeois dan wel ligt, etc.

Geplaatst:

Oud vulkanisch gebied. Dus het zal leem zijn maar als je laag en nat zit kan zich daarop een tourbière (veenlaag) hebben ontwikkeld. In het café weten ze vast of dat voor jou ook geldt.

Geplaatst:
  • Auteur

Bedankt voor het meedenken.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic