Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo iedereen

 

Ik ben onlangs opnieuw begonnen met een moestuin. Daarvoor had ik een 5-tal jaar een moestuin, maar vanwege de studies heb ik die moeten overlaten aan mijn vader. Nu echter afgestudeerd en een nieuw stukje geclaimd waar ik in hartenlust kan kweken en experimenteren.

 

Ikzelf ben 27 jaar en heb o.a. Tuinbouwtechnieken en Groenmanagement gestudeerd, dus geheel onervaren ben ik niet, er zit enkel wat roest op. Komend seizoen werken we dat er wel af. Mijn moestuintje is zo'n 75m², zandgrond en gelegen tegen een zuidmuur. Dus ik zal flink wat water mogen geven... Daarvoor was het bloemenakker dus zaden van (on)kruiden zitten ook genoeg in de grond. Desondanks heb ik er flink zin in en hoop ik hier wat bij te leren en vice versa.

 

Groetjes!

Van plant naar pot

Geplaatst:

Een nog lege zuidmuur!

Wauw... Dat biedt fantastische mogelijkheden mbt fruit etc!

Al enig idee?

 

Welkom in ieder geval!

wees bevriend met kleine dingen

Geplaatst:

Bedankt voor de welkomst!

 

Voorlopig komt er geen fruit tegen de muur, we hebben al heel wat staan, maar zeg nooit nooit

Van plant naar pot

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...