Geplaatst: 26 juni 201115 j hallo alleen maal, ik wil witte spitskool zaaien, maar welke maand is dat een goede tijd voor het zaaien of kan dat ook in deze maand? waar ik in ga zaaien dat is een bakje waar weer bakjes in zit, en daar boven op zit een plastic deksel op zit. groetjes wiewint ps, ik ben woorden blind
Geplaatst: 26 juni 201115 j Dat kan nu (juni-juli-augustus), kies wel het goede ras naarmate het later in het seizoen wordt.
Geplaatst: 27 juni 201115 j Auteur zo ik heb mijn spitskool ge zaait, hier onder maar een foto er van.
Geplaatst: 28 juni 201115 j Ik zou de kap van dat kasje er niet meer opzetten - kool groeit nu ook zonder extra warmte en je riskeert dat je zaadjes en plantjes 'gekookt' worden als er zon op komt.
Geplaatst: 28 juni 201115 j Auteur oke, dan zal ik het maar er af hallen ik wil ook niet dat het gaat 'gekookt' word mijn zaai dat zal zonden zijn
Geplaatst: 3 juli 201115 j Auteur mijn spitskool staat nu al 7 dagen maar komt nog niks op. wat moet ik doen of wat doe ik verkeer of moet ik nog heel even wachten.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.