Geplaatst: 24 december 20177 j Ik heb foto's er van gemaakt. De knoppen zijn licht groen. Daarnaast heb ik nog iets gezien, zijn de zijtakken tweede jaar ingegaan? Want wat ik zie is dat vanaf de top takken donkerbruin tot zwart aan het worden zijn en ziet uitgedroogd uit. Misschien kan iemand het goed maken als ik het mis heb.
Geplaatst: 24 december 20177 j Is dat zwarte geen vorstschade? Dat lijkt me eerder. Maar ik heb er weinig verstand van verder. Vooral veel gelezen
Geplaatst: 25 december 20177 j Auteur Nee, voordeur tegejn de muur waar lamp boven staat. Het staat droog omdat boven soort terras staat daardoor is eerste paar tegels droog en vandaar daar kan regen wel aanraken.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.