Ga naar inhoud

Wil je minder Advertenties?

Maak dan nu een account of log in!

Featured Replies

Geplaatst:

Hallo allemaal.

 

Ik zal me even voorstellen. Mijn naam is Benji (29 jaar) en ik kom uit Steenbergen (NB).

 

Ik heb samen met mijn vriendin in juni 2017 een huis gekocht met een lekkere flinke achtertuin. Achter in de tuin hebben we een grote schuur staan van 48 m2 met daarnaast een stukje grond van 3 bij 8 meter wat ik wil gaan gebruiken voor mijn moestuin.2017120815375264431518624566.jpg

 

Afgelopen zomer was ik al begonnen met een vierkante meter bak en wat tomaten in poten en bonen in de tuin. Dit alles lukte vrij goed en ik wil het nu wat groot schaliger aan gaan pakken.

aangepast door Gast

Geplaatst:

Welkom !

 

( je kunt altijd achteraf, eenmaal geplaatst, je bericht ook zélf weer aanpassen hoor ( in je bericht gaan staan en de werkbalk gebruiken rechtsboven in je bericht )

Geplaatst:

hi

Geplaatst:

Lekker stukje grond hoor! Veel plezier in de tuin dit jaar en op t forum

wees bevriend met kleine dingen

Geplaatst:

Aha een grootgrondbezitter! [emoji16]Lekker hoor zo bezig zijn in je tuin straks. Veel plezier daar en hier op het forum.

 

Groene groetjes!

Geplaatst:

Welkom Benji!

Zaden kopen? | Bestel! bij Moestuinland.nl

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic