Geplaatst: 14 februari 20187 j Hallo allemaal. Ik zal me even voorstellen. Mijn naam is Benji (29 jaar) en ik kom uit Steenbergen (NB). Ik heb samen met mijn vriendin in juni 2017 een huis gekocht met een lekkere flinke achtertuin. Achter in de tuin hebben we een grote schuur staan van 48 m2 met daarnaast een stukje grond van 3 bij 8 meter wat ik wil gaan gebruiken voor mijn moestuin. Afgelopen zomer was ik al begonnen met een vierkante meter bak en wat tomaten in poten en bonen in de tuin. Dit alles lukte vrij goed en ik wil het nu wat groot schaliger aan gaan pakken. 14 februari 20187 j aangepast door Gast
Geplaatst: 14 februari 20187 j Welkom ! ( je kunt altijd achteraf, eenmaal geplaatst, je bericht ook zélf weer aanpassen hoor ( in je bericht gaan staan en de werkbalk gebruiken rechtsboven in je bericht )
Geplaatst: 15 februari 20187 j Lekker stukje grond hoor! Veel plezier in de tuin dit jaar en op t forum wees bevriend met kleine dingen
Geplaatst: 21 februari 20187 j Aha een grootgrondbezitter! [emoji16]Lekker hoor zo bezig zijn in je tuin straks. Veel plezier daar en hier op het forum. Groene groetjes!
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.