Geplaatst: 7 juli 20187 j ik heb een platte blauwe pvc slang met een klein gaatje op de helft zo een: heeft iemand ervaring hoe dat te repareren?(fietsplakspul? pvc lijm?)
Geplaatst: 7 juli 20187 j PVC kun je alleen met pvc lijm lijmen. Er zijn twee soorten pvc lijm: 1 voor hard pvc en 1 voor zacht pvc.Bijvoorbeeld deze.Kun je een stukje pvc van de slang afknippen, dat na schuren over het gaatje plakken met voldoende overlapping.Minimaal 6 uur laten drogen terwijl de slang niet opgerold is.
Geplaatst: 7 juli 20187 j Allereerst: geen ervaring mee. Fietsplakspul lijkt me niet OK. Rubber, dat vulcaniseert niet op PVC.Idee 1: Plakkertje knippen. Zacht PVC lijm (niet dat spul voor hard PVC), en klaar. Resultaat: twijfelachtig.Idee 2: Vind een strak passend buisje dat als tule te gebruiken is (stuk stevige tuinslang, elektrapijp, anders). Aan weerszijden de doorgeknipte slang erop schuiven, omwikkelen met iets van Duct-tape mooi strak eroverheen, zonder plooien. Inhoud bloempot of bak berekenen
Geplaatst: 8 juli 20187 j Auteur dank jullie, de slang wordt plat opgerold dus de tip voor het stukjeslangmanchet ga ik proberen maar
Geplaatst: 27 juli 20186 j Mijn buurman heeft dat herstelt met folie voor een dak (denk soort bitumen). Opwarmen met een onkruidbrander (haardroger) dat het plakkerig werd en daarna rond de slang op het gaatje, alles werkte erna terug mooi.
Geplaatst: 28 juli 20186 j Auteur ik had m nog niet geplakt, leg het gaatje telkens bij een plant en op het landje van de boer verrast de slang de langslopende dames....zoals de bedriegertjes dus ik heb wel twee slangen gekoppels met een stuk pvc pijp 5 cm, opgeruwd met korrel 40, en een hoop tieraps, werkt goed totdat er iemand aan gaat trekken (moi)
Geplaatst: 29 juli 20186 j Welke slang is dat? Ziet er mooi uit, licht ook. Is deze versterkt met polyester vezels? Is het puur PVC, of nog een andere laag? Een rubberboot=PVC en zelfs een Intex (e.d.) opzetbad (meerdere lagen) =PVC kan toch ook gelijmt worden, waarom dit niet? Hoeveel bar zet je erop? https://www.chillipepers.nl Home of the Turbo. De snelle zadenruil, sinds 2012, bedacht en georganiseerd door Sol.
Geplaatst: 29 juli 20186 j Auteur ja, versterkt, wel kwetsbaar tochik ga nog proberen te lijmen met zacht-pvc lijmer hangt een dompelpomp aan, weinig overdruk dus want dat doet een dp niet, hij spuit het water max ongeveer 1 meter omhoog dus ik gok op 0,1-0,2 bar
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.