Ga naar inhoud

Wil je minder Advertenties?

Maak dan nu een account of log in!

Image Image Image Image Image

Featured Replies

Geplaatst:

Die zijn leuk! Kunnen die niet voor een gewone vogel in de boom?

We zijn allemaal kinderen van de Aarde  🌎

Geplaatst:

Hoi, ik zag dat je laurier hebt? Echte (=eetbare)? Als het mag heel graag. Moet ff kijken wat ik voor je mee kan nemen, zie zo snel niet iets op je lijstje maar jij wellict straks wel op het mijne (moet ik nog maken).

* er komt altijd weer een nieuwe lente *

Geplaatst:
  • Auteur

Appelvrouw vergeten te antwoorden sorry,

Zou wel in de tuin kunnen dit formaat is geschikt voor kleinere roofvogels ze zijn erg zwaar en kunnen het beste droog hangen al duurt het wel even voordat ze rotten.

Maar Willeke heeft als eerste aangegeven ze te willen.

 

Tanja ja eetbaar.

Ik zet er een voor je klaar. Kan wel een grote struik worden dus niet geschikt voor een vierkante meterbak.

Geplaatst:

Nee, weet ik. Ik wilde hem in een losse (grote) pot zetten. Fijn!

* er komt altijd weer een nieuwe lente *

Geplaatst:

Ze lijken me inderdaad ideaal voor mijn valkparkieten, dus wil ze graag hebben! Ik zal wat moois/lekkers voor de cavias dan mee retour nemen.

 

Wat voor transportkist?

Geplaatst:
  • Auteur

Voor vogels.

Zo iets:

baddb38ddcb291ce77aafa606b3167502c9c039e92531536689371.jpg

Alleen is hij niet nieuw meer.

En ik heb ook nog parkieten zaad paar kilo?

Mijn tropen vreten het niet.

Geplaatst:

Graag wat Coco, had ik dat al gezegd?

We zijn allemaal kinderen van de Aarde  🌎

Geplaatst:

Voer is welkom, hier heb ik nog niks kunnen ontdekken wat ze niet vreten

 

Transportkistje is denk ik niks voor mij. Ze gaan hier gewoon in een kattentransport ding. Tevens ook voor de konijnen

Geplaatst:
  • Auteur

Nee Appelvrouw had je nog niet gezegd maar lag al klaar.

Geplaatst:
  • Auteur

Nasuada ik zou denk ik wel ruimte hebben voor een baaltje maar ik krijg al vlees van je en dat is meer dan genoeg hoor.

Mocht je tegen die tijd wat groente krijgen dat de cavia's lusten dan houd ik me wel aanbevolen het paprika seizoen is namelijk bijna afgelopen.

aangepast door Gast

Geplaatst:
  • Auteur
Voer is welkom, hier heb ik nog niks kunnen ontdekken wat ze niet vreten

 

Transportkistje is denk ik niks voor mij. Ze gaan hier gewoon in een kattentransport ding. Tevens ook voor de konijnen

 

Ok breng ik het voer voor je mee, is wel enkele kilo tussen de 5 en 10 denk ik?

Geplaatst:

Komt wel op. Heb 6 parkieten, dus komt goed

Geplaatst:
  • Auteur

Ik heb ook nog preizaad in de aanbieding.

Geplaatst:

Heb jij toevallig nog een stek van een laurier? Tis voor een collega van Jim...

Geplaatst:
  • Auteur

Ja,

 

Ik heb ook nog verse laurier in de aanbieding mocht iemand willen? Je moet hem dan zelf nog even drogen.

Geplaatst:

Super bedankt

Geplaatst:

Oooh die hotlips...echt te grappig, helaas al vergeven, mocht je nog een stekje hebben hou ik mij aanbevolen.

Geplaatst:
  • Auteur

Die heb ik nog noteer ik voor je.

 

Heb je toevallig ook interesse in een kweepeer boompje voor je nieuwe tuin?

Geplaatst:

super dank je voor die hotlips!

Kweepeerboompje kan ik zeker wel ee mooi plekje voor vinden.

Kijk je nog nog even op mijn lijst?

Geplaatst:

Hey Angela, heb jij toevallig toch nog een stekje van verbena officionalis voor mij ? Appelvrouw heeft 3 stekjes uitgegraven voor mij maar ze weet niet zeker of ze het gaan overleven

Geplaatst:

Thnx

Geplaatst:

Hoi Angela,

 

Heb eens naar je lijstje gekeken en kan je misschien helpen aan een mispel. Die laat zich goed enten in de winter en ik heb 2 rassen waarvan ik enthout kan nemen: Westerveld en Bredase reus. Ja en enkele opgekweekte onderstammetjes van meidoorn en van kwee Adams, waarop ze goed te enten zijn, heb ik ook nog staan. Dus als je dat wilt, zeg het maar. Als het lukt krijg je volgend jaar een jong boompje van pakweg 50 a 70 cm.

Realiseer je wel dat het echte bomen worden...zelfs met goede snoei moet je toch op een meter of 3 a 4 rekenen. Ook zul je vanaf ent een jaar of 3 a 4 op de eerste vruchten moeten wachten...bij een gekocht boompje zal dat volgend jaar of een jaar later al zijn....

 

Ik heb eventueel belangstelling voor wat Ginkgo-noten. (Had je last van de stank van de vrouwelijke boom? Want kwekerijen selecteren vaak op alleen mannelijke planten om de stank-reden) Dan moeten ze wel vers zijn, anders weinig kans op kiemen.

In mijn moestuin heers ik als een tiran.

Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.

Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.

De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic