Geplaatst: 26 juni 20214 j Ik heb nu al ruim 1 maand tomaten in de vollegrond staan, maar ze zijn nog vrij klein. De planten zijn wel heel gezond en zien er goed uit. Ik heb mijn grond een klein beetje bemest met compost en koemest korrels.
Geplaatst: 26 juni 20214 j Ja, met vloeibare tomatenmest. Ikzelf ben er wel voorzichtig mee want het zorgt nogal voor een weelderige bladgroei. Verder lusten tomaten ook wel wat kalikorrels, worden ze ook lekkerder van.
Geplaatst: 27 juni 20214 j Bij mij staan ze ook nog klein door het koude weer, zeker hier aan de kust. Met wat glas of plastic kan je een tijdelijk of verplaatsbaar kasje maken om ze wat warmer te krijgen. Ik heb dat bijv. bij de courgettes gedaan. Ik gebruik hier van alles voor, als het maar beschutting geeft en warmte vast houdt. De moestuin van Patrijs
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.