Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo allemaal,

 

ik ben sinds kort de trotse bezitter van moestuinbakken in mijn achtertuintje en heb daarnaast een lij-appelboom en lij-vijgenboom.  Deze bomen zijn nu drie jaar oud maar ik heb nog nooit rijpe vijgen gehad en de appeltjes zijn heerlijk maar worden ook heel laat rijp. De oorzaak is te weinig zonlicht: helaas staan ze naast het hek wat uitkijkt op een parkeerplaats en andere huizen. Om nog een beetje privacy te hebben heb ik dat hek dicht gemaakt met folie, geweven door het hek. 

ik ben dus op zoek naar een oplossing, waarbij ik geen inkijk in mijn tuintje heb maar waar de zon wel doorheen komt voor mijn boompjes. Bestaat zoiets? 
Als iemand een idee heeft hoor ik het heel graag! 

A841CC3C-152B-498C-AB31-0873382EBF09.jpeg

91E3E462-47FA-43D1-B359-556DB0979FAD.jpeg

Geplaatst:

hamerslagglas zou ook kunnen, eventueel draadglas met hamerslag wanneer je voor een stukje extra veiligheid wil gaan. Moet je wel een frame hebben waar je het in kunt zeten.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...