Geplaatst: 28 maart 201213 j nou nu gaat de elstar er toch wel uit denk ik......elk jaar gedoe met die lei boom, veel luis erin, ook nu weer kleven alle blaadjes aan elkaar,als ik ze openmaak zitten er kleine donkere wormpjes in of luizen met mieren....ik zie dit jaar geen enkele bloemknop! Boompje is nu zo'n 4 jaar,de cox leiboom ernaast zou volgens zeggen veel moeilijker moeten zijn, maar deze doet het prima.Heeft ook veel bloemknoppen.Denk dat ik voor die elstar een andere ga uitzoeken, zeker als hij nu ook al geen bloesem meer geeft......jammer. Groetjes Annemiek http://moestuintjeaandedommel.blogspot.com
Geplaatst: 28 maart 201213 j Annemiek, op welke onderstam staat de boom ge-ent ?En je hebt er toch goed zorg voor gedragen dat de entplek mooi bovengronds zit.Groeit de boom goed ? of gaat ie ten onder aan de luizen.
Geplaatst: 28 maart 201213 j Auteur tis een zwak boompje , altijd geweest, veel luis, aaneengekleefde blaadjes, en onderaan bij de entplek iedere keer van die luchtwortels......maarrrr zojuist probleem opgelost! Vorig jaar had ik een jonagold in pot, en die deed het daar niet goed in, was ook geen potboompje, dus had ik diehierachter in het plantsoen gezet, achter mijn poort....die zat nu erg mooi in het blad en vol met bloemknoppen....je raad het al.....omgewisseld ja De jonagold is nu 140 hoog en een mooie bestuiver voor de Cox. (de elstar staat int plantsoen om op te knappen...) Groetjes Annemiek http://moestuintjeaandedommel.blogspot.com
Geplaatst: 28 maart 201213 j tis een zwak boompje , altijd geweest, veel luis, aaneengekleefde blaadjes, en onderaan bij de entplek iedere keer van die luchtwortels......maarrrr zojuist probleem opgelost! Vorig jaar had ik een jonagold in pot, en die deed het daar niet goed in, was ook geen potboompje, dus had ik diehierachter in het plantsoen gezet, achter mijn poort....die zat nu erg mooi in het blad en vol met bloemknoppen....je raad het al.....omgewisseld ja De jonagold is nu 140 hoog en een mooie bestuiver voor de Cox. (de elstar staat int plantsoen om op te knappen...) 1) joagold is triploid , een zeer slechte bestuiver2) De bladluizen gaan die ook wel vinden , want die komen van de planten uit de buurt.
Geplaatst: 28 maart 201213 j Auteur De buurvrouw heeft ook een elstar staan.......6 meter verderop, dus die zou ook kunnen bestuiven... Groetjes Annemiek http://moestuintjeaandedommel.blogspot.com
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.