Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Featured Replies

Geplaatst:

spacer.pnghoi! Mijn tomatenplanten zien er wat zielig uit zitten nu 1 week in de volle grond, onderste bladeren zijn gelig en bruine vlekjes. Bovenste bladeren hangen slap. Toen ze er in gingen was de grond erg nat. Heb vandaag water bij gegeven omdat ik denk dat ze toch droog staan. Komt het nog goed met deze plantjes?

Geplaatst:

Heb je de planten afgehard? Is het nog te koud 's nachts? Normaal gesproken plant je tomaten pas na IJsheiligen uit (half mei). Zelf zou ik in ieder geval het stro weghalen, dat trekt ongedierte aan, die ook graag aan je tomatenplanten knagen. 

Geplaatst:
  • Auteur

Snachts is het nu rond 12 graden. Heb ze gekweekt in de serre waar het snachts zon 10 graden werd. Temperaturen zagen er goed uit vandaar dat ik ze al uitgeplant heb. Stro is zodat de grond niet te snel uitdroogt. Maar dit zou je dus niet doen?

Geplaatst:

Nee voorlopig niet. De tomaten moeten gestimuleerd worden om diep te wortelen en als je ze nat houdt en ook nog onder stro worden het pap plantjes met wortels net onder de grond. Stro eraf en pas water geven als de grond droog is. Daar kan je dus nu voorlopig wel even mee wachten. Het stro zorgt ook voor meer kou snachts omdat de aarde zijn warmte niet afgeeft aan de planten.

We zijn allemaal kinderen van de Aarde  🌎

Geplaatst:
  • Auteur

Ga ik doen bedankt 😇

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.