Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Petra's receptenhoek

Featured Replies

Geplaatst:
  • Auteur
1 uur terug, Dahli zei:

wat is tonijn in eigen sap?

Tonijn die niet in olie of sap is gelegd, dus eigenlijk in zijn eigen water.

Geplaatst:

Heb je een foto van het blikje? Het klinkt eigenlijk als tonijn op water eerlijk gezegd. Wat natuurlijk ook prima zou kunnen.

Geplaatst:
  • Auteur

Aufguss (Infusie) betekent in de eigen sap met kruiden- of groente bouillon (gevonden van internet).

20260708_085848.jpg

Geplaatst:

Wat apart! Echt nog nooit gezien. Dat zal lekkerder zijn dan op water, meer smaak.

Geplaatst:
  • Auteur

In Nederland zijn ze ook te koop. Ja de blikjes hier zijn goed. Was in de aanbieding en dan koop ik er gelijk een heleboel van. Ik wil niet altijd die vette troep als ik het uit blik haal en er toch een dressing van maak.

Geplaatst:
No image preview

Product

Geplaatst:

Dank je @Arja . Binnenkort maar weer eens een keertje naar Aldi 😊.

Geplaatst:

Ik moet je helaas teleurstellen @Dahli ,tonijn in eigen sap (bah wat een nare uitdrukking, alsof de vis eerst geperst is), dat in het Nederlands dus eigenlijk tonijn in eigen vocht of nat heet is vrijwel hetzelfde product als tonijn op water. Nou niet helemaal hetzelfde natuurlijk, bij op water is het vocht aangevuld met water. Hoeveel procent verschilt en is me nog niet duidelijk. Als tonijn uit blik eter zoek ik verder!

Die van RIO Mare is de beste uit blik, verder kan je een test van 10 soorten tonijn op water/ vocht lezen

via deze link🐟🐟

aangepast door appelvrouw
Foutje in de link

Geplaatst:

Dank je @appelvrouw . Ik had zitten nadenken wat dat eigen sap zou kunnen zijn. Ik eet wel eens rauwe tonijn en het is nu niet bepaald een ‘vochtige’ vis, en uitpersen lijkt me niet wenselijk voor het visvlees 😉. Ik kwam dus eigelijk op hetzelfde als jij uit: de vis wordt ingeblikt met het kookvocht waarin hij is gegaard. Zou je dat bouillon kunnen noemen? En aangevuld inderdaad met water.

Het linkje krijg ik hier niet geopend, maar dat zou ook aan de franse wifi kunnen liggen 😉. Probeer ik thuis nog een keertje.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Account

Navigatie

Zoeken

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.