Geplaatst: 2 maart2 Ma Bij het voorzaaien heb ik regelmatig paddestoeltjes, wat doe ik fout? 2 maart2 Ma aangepast door Petrasmoestuin
Geplaatst: 2 maart2 Ma Niks, zijn gewoon bezig je grond nog wat verder te verbeteren. Sporen komen hoe dan ook overal, als je dan de goede omstandigheden hebt qua water en temperatuur heb je ineens kleine paddenstoelen. Afknippen voor ze rijpen en op de composthoop, je wilt niet nog meer sporen. Mulch! Moeder natuur houdt niet van kale grond.
Geplaatst: 2 maart2 Ma Die paddenstoelen kunnen geen kwaad voor je planten. Ze geven alleen wel aan dat de grond erg vochtig is.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.