Geplaatst: 6 april6 Apr Ik heb normaal nooit moeite met radijzen. Maar dit jaar willen ze slecht opkomen. Het maakt niet uit of het vers zaad is of niet. Weten jullie waar het aan kan liggen? Ik ga er binnenkort wat anders zaaien als er weinig op komt. Ei waar ben je? Of heb ik je al gevonden?
Geplaatst: 6 april6 Apr Het enige dat ik me kan bedenken is te droog? De grond op de foto lijkt vrij droog namelijk, maar dat kan ook een vertekend beeld zijn.
Geplaatst: 2 uren geleden2 u Auteur Waarschijnlijk te koud. Want ze komen nu bijna allemaal boven de grond. Terwijl het nu nog droger is. Ik sproei alle dagen flink. Ei waar ben je? Of heb ik je al gevonden?
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.