Geplaatst: Zaterdag om 16:162 d Auteur Ik heb ook een hoop, bijna oneindig groot aantal, jonge plantjes van de graslelie. Dit is van 2 oorspronkelijke plantjes.Wie heeft er stekjes nodig?Links zie je dus mijn andere aloe vera.Doel is wel om de 2 moederplanten graslelie nog eens te verpotten, ze staan nu nog in P9, en dan apart van elkaar te zetten. Als ik de stekjes warboel tenminste uit elkaar krijg..
Geplaatst: Zaterdag om 16:162 d Auteur Ik heb ook een hoop, bijna oneindig groot aantal, jonge plantjes van de graslelie. Dit is van 2 oorspronkelijke plantjes.Wie heeft er stekjes nodig?Links zie je dus mijn andere aloe vera.Doel is wel om de 2 moederplanten graslelie nog eens te verpotten, ze staan nu nog in P9, en dan apart van elkaar te zetten. Als ik de stekjes warboel tenminste uit elkaar krijg..
Geplaatst: Zaterdag om 19:042 d @acpronk Een aantal graslelie baby's zijn zeer welkom! 😃3 á 4 als je genoeg hebt? Mag eventueel wel gewoon samen in 1 potje als dat makkelijker is.
Geplaatst: Zaterdag om 19:352 d Auteur @Loraine_ ik heb geleerd dat het beter is deze eerst in water de wortels te laten ontwikkelen, dan slaan ze sneller aan. In januari had ik er 4 gekregen, maar 2 moesten er intensive care hebben, die wortelden wat moeilijker dan deze 2 op de foto, en zijn nog veel kleiner.Dus zal ik ze eerst op water zetten en dan volgende week in een zakje meegeven, of zal ik ze volgende week afknippen en zet je ze zelf op water?
Geplaatst: Zaterdag om 19:382 d Oh helemaal goed. Alvast op water zetten en in een zakje meenemen is helemaal prima, dankjewel 👍 Zaterdag om 19:382 d aangepast door Loraine_
Geplaatst: 3 uren geleden3 u Auteur Ik ga woensdag waarschijnlijk even langs de moestuin, want de dagen erna wordt er regen verwacht. Wil niet met alleslei nat spul in de auto zitten.Dus de lijst sluit gedeeltelijk vanavond al, voor de spullen en planten die van de moestuin komen.Zaden en binnenplanten en bollen heb ik hier, dus dat is geen probleem. Ook de stekken van rozemarijn, bergbasilicum en geraniums heb ik in de achtertuin staan.@donaldk heb je nog interesse in de Aloe vera?
Geplaatst: 50 minuten geleden50 min Als er nog een paar grote pitten (30l) over zijn, houd ik me ook aanbevolen. ik ben met 1 of 2 ook al blij. En anders geen probleem. Ik sluit achteraan in de rij.
Geplaatst: 6 minuten geleden6 min Auteur Oh ik dacht dat in het topic van Jorieke dat je het over pompoenen had😂Ik zal eens kijken. Nog geen bericht van Vincent gekregen, maar ik zal hem zo whatsappen 6 minuten geleden6 min aangepast door acpronk Typo
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.