Ga naar inhoud

Wil je minder Advertenties?

Maak dan nu een account of log in!

Featured Replies

Geplaatst:

hallo, ik wil graag een passend voorgerecht bij een mexicaanse groentenschotel uit de diepvries van de super.kan niets bruikbaars op kooksites vinden. Moet ook passen bij kiprollade. weet iemand iets?

Geplaatst:

wij eten een bbq gamba'spiesje met een soort paella/risotto (met kleine garnaaltjes) als voorgerecht

People who say it can't be done should not interrupt those who are doing it !

Geplaatst:

Mexicaans draait vaak om maïs, tomaten, uitjes, avocado en kaas. Je kan daar zowel een koud of deels warm voorgerecht van maken. Een vegetarisch voorgerecht past eigenlijk altijd bij elk vlees-hoofdgerecht.

Geplaatst:

een pompoensoepje?

We zijn allemaal kinderen van de Aarde  🌎

Geplaatst:
  • Auteur

dank voor jullie suggesties. het gaan van die kleine gerechtjes op een lepeltje worden waar ik honing geitenkaas, verse tomaten reepjes en een paar maiskorreltjes op doe. afgewerkt met een blaadje peterseli

hopelijk valt dat in de smaak.

groetjes

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic