Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

ik heb besloten tot frambozen in mijn Makkelijke Moestuin.

prima.

maar waar moet ik op letten kwa grond eisen.

 

ik gebruik inde verhoogde bedden cocopeat/compost, is dat goed genoeg of moet er nog iets bij?

Geplaatst:

Volgens mij is dat voldoende hoor. Ik heb vorig jaar een frambozen plant gekocht, die heb ik een pot gezet met gewone potgrond. En ik heb er redelijk wat frambozen van gekregen.

Geplaatst:

Een framboos stelt niet veel eisen aan de grond.

Ik heb ze gewoon als camouflage rond mijn watertank gezet en doe vrij weinig aan de grond. Ze doen het al jaren prima.

Zo nu en dan wat koemestkorrels en wat compost.

Geplaatst:
Dan zou ik ze niet nu met verse stalmest bemesten. Zijn er echt nog te weinig wortels voor. Liever met wat verteerde stalmest (die al een jaartje licht), koemestkorrels of des noods een jaartje niet mesten.

het zijn al oudere planten. hoe oud weet ik niet. maar ik heb ze in de winter uitgegraven en ergens anders geplant

Geplaatst:

Frambozen planten hebben volgens mij weinig meststoffen nodig. In mn moestuinboek staat dat ze in het voorjaar wat mulch nodig hebben.

Ik geef zelf mn fruitbomen vanaf deze maand 1x in de week vloeibare voeding voor groente en fruitplanten, en de frambozen krijgen dan ook een beetje.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...