stand van zaken
Sorry voor de slechte kwaliteit van de foto's, genomen met mijn mobieltje. Ze zijn niet zo scherp. Fototoestel jammer genoeg gesneuveld.
De rabarber is niet te houden, met dit weer zie je hem zelf groeien.
De worteldoeken zijn een zegen, die ajuinen moet ik dit jaar niet meer in de gaten houden. Het spaart mijn uren aan werk uit een echte aanrader. Volgend jaar maak ik er nog enkele bij, voor de rest van de ajuinen.
De oude perelaar bloeit mooi net zoals verleden jaar, maar verleden jaar was er ook geen peer te zien. Hopelijk dit jaar beter, maar denk dat de boom te oud is om vrucht te kunnen dragen. Volgens bronnen in het klooster is die al meer dan 50j oud. Alhoewel de appelboompjes nog geven ook al staan ze er al 50j.
Nog een paar weekjes en de eerste nieuwe patatjes zijn er!!!!
Al een paar tomaten en meloen in de serre gezet hopelijk met komend weer (schijnt weer koeler te komen) gaan ze niet kapot. Maar een mens moet toch eens zijn plantjes in de serre zetten. Er moeten 8 meloenen en iets van 40 tomaten in komen.
De druiven in de serre tonen ook al vrucht. Terwijl die van mijn thuis buiten nog geen blad hebben.
Nieuwsgierig of de aardbeien in de bloempotten iets opleveren, een probeersel die ik volgend jaar hoopt de verfijnen. Heb een oude serre van 8m² in een bijhuis zien staan die ik mag afbreken en mag bijzetten in het klooster. Zou die vol proppen met aardbeien. Al mooie stellingen gezien bij leden op dit forum. Alleen het type bloembakken vind ik langs hier nergens in de winkel.
2 Comments
Recommended Comments