Overbevolkte serre!
Een enorm druilerige dag vandaag, maar toch veel in de tuin gewerkt. In de kas weliswaar
Omdat het gemakkelijk 40°C in mijn kas wordt, heb ik aan de zijkanten (Z en W) en aan het dak wat vliesdoek gehangen tegen de felle zon.
Vanmorgen ben ik naar het containerpark gereden en heb enkele zakken potgrond en compost meegebracht. Nog gauw een paadje gemaakt met enkele betonplaten en beginnen vullen maar met de potgrond!
Toen dat klaar was, kon ik me echt niet inhouden en heb de mooiste tomatenplanten, die ik voor mezelf wou houden, in de luchtige volle grond geplant.
Voor de bewatering heb ik PET-flessen op een druppelsysteem gezet. Een probeersel, meegebracht van Aveve... Heeft iemand hier ervaring mee?
De paprika's en pepers leken me nog wat klein om in de volle grond te zetten.
Ik heb nu echt te weinig plaats in de serre dus de planten die ik gezaaid had om mensen blij te maken, moeten dit weekend de deur uit
Aanbevolen reacties