Het hout is binnen! Delen https://www.moestuinforum.nl/blogs/entry/2987-het-hout-is-binnen/ Share on X Deel op Facebook Deel op LinkedIn Delen op Pinterest Meer opties om te delen... Volgers De eerste vier bakken aan de linkerkant van de tuin kunnen gemaakt worden. Zojuist heb ik het hout opgehaald. Nu wachten op iets droger weer.
Estemy Leden Geplaatst: 20 februari 201511 j Meer informatie van deze gebruiker Lijkt heel erg naar de begin van mijn vorige seizoen - een grote stapel hout Hoe ga je het hout tegen vocht behandelen? Beitsen of zomaar laten?
kroongj Leden Geplaatst: 20 februari 201511 j Meer informatie van deze gebruiker Lijkt heel erg naar de begin van mijn vorige seizoen - een grote stapel hout Hoe ga je het hout tegen vocht behandelen? Beitsen of zomaar laten? Ik laat het onbehandeld. Aan de binnenkant komt een of andere folie, worteldoek of zo, daar ben ik nog niet uit. Onder de rand van de bakken komt een opstaand randje van stenen. Douglas is duurzaam hout. Natuurlijk blijft het behandeld langer goed, maar ik ga voor puur-natuur
Aanbevolen reacties