Kleine tuin.
Een poging om een update te plaatsen. Eerst de foto's maar!
Nou, volgens mij zijn er wat foto's dubbel, maar dat is dan maar zo, ze staan er in ieder geval.
Het gaat redelijk in mijn kleine tuintje. Ben wel ( net zoals iedereen) in oorlog met de slakken. Afgelopen week zo'n 120 vermoord, het lijkt wat rustiger nu. Ik heb drie keer pluksla en wortelen gezaaid, drie keer alles weg. Nu de gekochte slaplantjes maar onder gaas gezet samen met wat nieuwe zaaisels. Zelf weer een rijtje pluksla onder het tentje durven zaaien.
Wat staat er in mijn tuintje? Tomaatjes.....die sinds dit weekend een mooi afdakje hebben gekregen van manlief. Tegen de regen......? Duhuh.....ik wilde maar DAT het eens ging regenen hier, alles is echt gortdroog! Vooral op de grote tuin , waqr ik niet altijd ben om te gieten. Er staat een klein stukje lathyrus......wat gekochte preiplantjes. Gezaaide bietjes, de gele bietjes hebben wel heel veel blad....hoop dat daar ook nog bietjes aan komen..... De koolrabi, er staan er nog twee van de vijf , de andere zijn opgesnoept door de slakken. Deze staan er nu ook wat lullig bij, evenals de snijbiet, die lijkt maar niet te willen groeien. De radijsjes doen het, maar al gezien dat waar ze boven de grond komen ze al aangevreten zijn. De sjalotten lijken het goed te doen. De drie andijvie plantjes zijn tweede lichting...drie keer raden waar de eerste zaisels zijn gebleven.
De bieslookjes en peterselie gaan goed. Zo ook de aardbeitjes.
Buiten het hek staat een grote pot waar ik de peulen in heb gezaaid. Maar ehhhh.......dit zijn toch geen peulen? Ik had dit vorig jaar ook. Heb toch zwaar het idee dat dit doperwtjes zijn, morgen even mijn zaaddoos nakijken, ik weet bijna zeker dat dit uit het zakje peulenzaad komt..ik heb er juist op gelet omdat ik vorig jaar ook dit had.
De paprika planten zien er goed uit, de meloenpeer ook. De komkommerplanten gaan goed, hoop op komkommertjes binnenkort. Oo de regenton heb ik een pot kalebasjes staan, hoop deze omhoog te kunnen leiden naar de pergola om ze daar overheen te laten groeien.
Mijn pruimenboom ziet er goed uit denk ik.....het lijkt erop dat we misschien wel pruimen krijgen. De laatste jaren steeds beesten ( pruimen mot?) ofzo erin, dus geen pruimen. Maar het boompje ziet er tot nog toe fris uit.
Zo ook mijn appelboompje , wel luis al gehad, maar lijkt nu redelijk te gaan. Hij zit bomvol appeltjes! Hoop dat die allemaal groot worden.
Nou, hoop dat de foto's een beetje duidelijk zijn......volgende keer weer een uodate van de grote tuin proberen!
0 Comments
Recommended Comments
There are no comments to display.