Kiempjes Delen https://www.moestuinforum.nl/blogs/entry/4165-kiempjes/ Share on X Deel op Facebook Deel op LinkedIn Delen op Pinterest Meer opties om te delen... Volgers Ik kiem de laatste weken heel wat lekkers, zoals tuinkers, radijs, taugé en broccoli. Met deze potten gaat dat een stuk beter dan met een doekje en een elastiek enz.
Jane Doe Leden Geplaatst: 19 februari 20179 j Meer informatie van deze gebruiker Handige potten en deksels, potten kunnen normaal van bijv pindakaas zijn en de deksels?
Jorieke123 Moderators Geplaatst: 20 februari 20179 j Meer informatie van deze gebruiker Ik heb die plastic uitdruipdeksels gekocht bij slowjuice.nl en de pot zat er bij. Maar hij past inderdaad gewoon op een pindakaaspot.
Jane Doe Leden Geplaatst: 22 februari 20179 j Meer informatie van deze gebruiker Met pot ook nog, scheelt als je niet zo gek van pindakaas bent
Fritsies Moestuin Leden Geplaatst: 25 februari 20179 j Meer informatie van deze gebruiker Bedankt voor de tip. Lief en leuk.
Aanbevolen reacties