Jump to content
  • entries
    58
  • comments
    163
  • views
    2,638

24 april


eva1986

4,710 views

Pff... vanaf afgelopen vrijdag jeuk gehad, eerst overal rode vlekjes, daarna was ik helemaal zo rood als een kreeft! Vrijdag dokter, zaterdag dokterspost (kreeg er koorst bij), maandag weer dokter, nu nog blijk ik er een infectie bovenop te hebben. Drie verschillende pillen gekregen, en nu ook hormonenzalf... En vandaag heb ik eindelijk het idee dat het iets beter gaat! De jeuk is nog niet helemaal over, en de koorts ook niet, maar... (ff afkloppen!) het lijkt erop dat het in ieder geval niet erger wordt.

 

Dus de plantjes: Die zijn door vriendlief verzorgd (net als ik dus ), iedere dag verhuisd van binnen naar buiten, alleen helaas heeft een flinke hagelbui de romanesco goed beschadigd (heb nog wel hoop...), en hebben ook de "nieuwe" kruiden in ons kruidenhoekje het af moeten zien.

 

Als ik mezelf er toe kan zetten, ga ik vanmiddag eens wat fotootjes maken, dan kan ik jullie even laten zien hoe alles erbij staat!

3 Comments


Recommended Comments

Als 1e beterschap! Je mag onderhand wel licht geven met zoveel medicijnen en zalf

Jammer dat je plantjes schade hebben geleden. Jij bent iig zelf goed verzorgt!

Link to comment

Vervelend zeg zo'n uitslag en koorts enzo, Hopelijk is het intussen wat aan de beterende hand.

Weten ze waar het vandaan komt? (hopelijk niet iets in de tuin)

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...