18 april
Rustig dagje gehad vandaag. Alleen dat verhuizen van de plantjes steeds... Hihi, vriend verklaart me voor gek!
De bonen slapen nog binnen (op de mat bij de achterdeur ) en gaan 's ochtends meteen naar buiten, sinds een weekje nu, dus vanaf volgende week wil ik ze eigenlijk buiten laten (mits t niet vriest natuurlijk).
De romanesco vandaag eerste middagje buitenspelen. Tot de regen roet in het eten gooide, toen heb ik ze toch maar binnen gehaald.
De pluksla mixen die ik buiten heb gezaaid, zit ik 's ochtends in het zonnetje, en verplaats ik 's middags weer (of t iets uithaalt?)
Wortels en kervel spelen nog steeds verstoppertje. Wortels blijf ik op vertrouwen, maar die kervel???
De verstekeling, de onbekende tomaat, staat heel vrolijk te wezen op de vensterbank. 's Ochtends voorzijde huis, 's middags achterzijde . Hij begint in ieder geval lekker te groeien. (zaterdag verspeend/verpot)
Ik moet zeggen... Laat de regen maar wat plaats maken voor wat zon en warmte, want ik begin het nu wel beu te worden al die regen en koude wind!
3 Comments
Recommended Comments