Ga naar inhoud

Mir2311

Members
  • Aantal items

    47
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

1 Volger

Persoonlijke informatie

  • Woonplaats / Regio
    Groningen (provincie)
  1. Phew, we zijn er weer!!! Gelukkig maar, wie kan ik anders de oren van het hoofd vragen
  2. Kunnen de ontaangetaste peultjes nog wel geoogst worden?
  3. Bedankt voor de extra tips, ga straks als het droog is direct kijken wat voor print er op zit. Zijn vrij grote dozen, dus overlappen moet geen probleem zijn.
  4. Ik kan aan heel wat karton komen als het moet. En aan jullie reacties te lezen ga ik die dus even halen zeg maar . Heel erg bedankt!!!
  5. Schoffelen of afsteken. Is het enige wat je kan doen denk ik... Ik heb mijn tuin niet 100% schoon gekregen en ben aan 1 kant begonnen zonder te op of om te kijken. Toen ik uiteindelijk eens een keer opzij keek stond het onkruid aan de "groene" kant ongeveer middel hoog. Vervolgens ben ik een tijd ziek geweest en kon echt niet heen, dus het onkruid heeft meer dan genoeg kans gehad. Nu ben ik er elke dag en probeer stukje bij beetje mijn tuin te veroveren en ook nog wat lekkers er af te krijgen. Volgend jaar gaat alles echt anders.
  6. Ik ga niet meer met "bedden" werken, te veel onkruid en werk. Doordat ik nu bijna alleen maar aan het wieden ben, heb ik zo goed als niks kunnen zaaien.
  7. Het is voor mij 10 minuten lopen. Heen vaak geen probleem ,terug is vooral nu vaak even kijken hoe het allemaal mee komt .
  8. Ik gebruik: Hark / Mes / Dunne bamboe en eigenlijk alles waar ik op dat moment mn handen op kan leggen. Sorry, maar slakken hebben bij mij meer dan genoeg kapot gemaakt en gevreten. Heb tabak van die krengen... P.s.: Alleen van toepassing op naaktslakken.
  9. Hartelijk dank, deze heb ik meegenomen. Eens even knoeien om er eventueel wat meer groenten in te krijgen.
  10. Domme vragen bestaan niet, alleen domme antwoorden. Die uitdruk is ook in het noorden aardig bekend. Verder ben ik van mening dat een onuitgesproken vraag een domme vraag is.... maar dat ben ik. Buiten dat om is elke situatie anders natuurlijk. Ik heb bijvoorbeeld een beekje die rechts langs mijn stukje ligt en bovenlangs loopt. Hierdoor lijkt mijn grond aan de bovenkant kurkdroog, maar minder dan 2 cm daaronder is de grond lekker donker en vochtig. Ik geef dan ook alleen water bij de plant zelf en alleen als het echt nodig is. Als ik dan wel water geef, dan zorg ik dat er voeding bij inzit (mocht het daarvoor tijd zijn).
  11. Antwoord is waarschijnlijk gevonden: springstaarten. En die laten we vrolijk zitten, volgens wikipedia helpen ze met het omzetten van bladafval naar compost.
  12. Sorry, tijdje enorm ziek geweest en niet heel erg aanwezig op het forum. Vandaag viel het me op dat ik hele kleine, zwarte beestjes lijk te hebben op het veld. Echt zo klein als een zandkorrel zou ik haast zeggen. Wat kan dat zijn en zijn ze schadelijk? Mochten ze schadelijk zijn, wat kan ik er tegen doen? Had al even google ingeschakeld, maar wou de vraag ook hier voorleggen.
  13. Ik heb ze eergisteren in de grond gejaagd. Van 1 soort heb ik ze in huis (op een koelere plek) in een stektray van de Action staan. Daar wou ik geen risico mee nemen. Laten we met zn allen duimen dat volgende week beter zal zijn. En wat temp. een graad of 25 dr bij graag .
×
×
  • Nieuwe aanmaken...