Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Jorieke123

Moderators
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. Wij hebben er wel 1 liggen, die je wel eens mag proberen. Wij werden een beetje kriegel van alle instellingen en opties en volgens mij kwam het ook best wel nauw welke batterijen je er in stopt. Hij had zo zijn voorkeuren voor de niet oplaadbare van Duracel staat me bij. En wij hebben eigenlijk altijd batterijen die we steeds opladen. We hebben er dus wel wat mee gespeeld, maar na een tijdje had het ding dan ineens niets opgenomen (was er niets te zien, of ging ie gewoon niet aan?) of juist een heleboel foto's en filmpjes gemaakt waar niets op te zien was. En nu ligt ie in de kast. We hebben er vooral katten, ratten, en onze eigen eenden mee gefilmd.
  2. Petra haar berichten over mulchen met douglas hout zijn verplaatst:
  3. @Petrasmoestuin ik heb je vraag over douglas-hout als mulch even verplaatst naar dit algemene mulch-topic.
  4. Zo, de 1e sessie met eucalyptus (neglecta) gaf VEEL olie. De hele hals vol! Bij de 2e sessie kreeg ik de ketel niet zo vol als bij de 1e, ik vulde het nog wat aan met een andere soort eucalyptus (perriniana?). Ook daar kwam veel olie uit.
  5. Wauw! Volgens 'onze' jager zijn er wel dassen in onze omgeving ja. Hier bij ons is ook wel eens een wespennest helemaal uitgegraven. Eens kijken of ik de foto's nog kan vinden. Edit:
  6. En nu heb ik er eucalyptus in zitten. We konden een 'takje' snoeien: (dit is de hele tak, het is een top uit de boom. Hopelijk houden we de boom zo wat compacter.) Met de takkenhakselaar hebben we de zijtakjes kleiner gehakt en daarna kon het makkelijk in de ketel.
  7. En een spin op mijn stoel, tralalalaaaaa
  8. Wurm in mijn pruim van je tralalalaa
  9. Gisteren oogstte ik meerdere bossen pepermunt, En er kwam best wel leuk wat olie uit. Voor een plant met zulke platte blaadjes Die linker fles heeft weer een boel oliedruppeltjes tegen de wanden van de hele fles zitten. Dus als die zich straks bij de rest van de olie hebben gevoegd zal het nog wat meer zijn.
  10. Ik keek vanmorgen uit het raam omdat ik me afvroeg waarom de kraaien toch zo'n herrie maakten. Zaten ze achter een vos aan die door het weiland van de buurman rende! Ik kon hem prachtig volgen zo in het zonnetje met het egaal gemaaide groene grasveld op de achtergrond. Mooi hoor, maar hij mag van mij ook wel even doorrennen! (volgens de buurtjager zitten hier best wat vossen, wij hebben er gelukkig geen last van met onze kippen)
  11. We hebben liever dat Dahli het hier vraagt, zo kunnen wij nog eens wat raden! Dit topic is helaas nogal stil sinds al die apps bestaan. Geen bloemen of besjes of andere dingen dus, ruikt het nog bijzonder? Of gewoon 'groen'?
  12. Ik kreeg banaankiwisinaasappelappeljam!
  13. Ik weet niet wat er bij @appelvrouw in de regenmeter zit, maar wij kregen +/- 12 mm als ik zo kijk naar het water in onze regentonnen en kruiwagens.
  14. Goeie vraag Daar is voor het proces geen reden voor. Nou ja, de ketel is misschien iets sneller op temperatuur haha. Het is voor mij gewoon een handig klusje in de schaduw, waar bijna geen handelingen voor nodig zijn. Ik kan er bij gaan zitten met een boek of tablet, of juist binnen blijven en dan even om het hoekje kijken of het nog goed gaat daar op de tuintafel. Bij lagere temperaturen heb ik genoeg andere klusjes EN dan zou je zomaar de ketel even vergeten en dan loopt de fles over en ben je kostbare olie kwijt (want die zit bovenin). Het zou ook wel een klusje zijn voor ergens in de winter, en dan in de schuur ofzo. Maar dan zijn er geen verse kruiden om te oogsten en dan laat je het koel-water niet zo makkelijk ergens in een perkje lopen enzo.
  15. Jorieke123 startte met het volgen van 80 bomen bos, en droogte
  16. We kunnen onze vallei aardig groen houden, met onze sproeiers. En ook achter, in de voedselbosjes en velden, is het voor het grootste deel nog wel mooi groen. Maar er zijn ook stukken waar de vaste sproeiers net niet komen en waar we geen losse sproeier hebben gezet. Dat laten we maar even voor wat het is, en dat ziet er dan dus zo uit: In het 80-bomen-bos liggen druppelslangen, dus daar zit tenminste wat groei in zelfs. Sinds gisteren lopen er ook weer 2 varkens, om het uitgebloeide gras even plat te lopen, te grazen, en te bemesten Ze hebben ook toegang tot een stuk met iets oudere bomen, daar vallen nu al appeltjes. Die bomen hebben het wat zwaarder, omdat ze nu ook nog oogst hebben hangen. De varkens ruimen die keiharde appeltjes met liefde op hoor.

Account

Navigatie

Zoeken

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.