Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Tanja65

Leden
  1. Ja, lukt. Ik heb zojuist ook ‘overgelopen’ frambozen van twee moestuinburen uitgegraven en in het water gezet. De ene is een ‘doornloze’, al vind ik hem niet echt doornloos maar vooral doornarm. De andere is een gewone. Zal ik die ook voor je meenemen?
  2. @Loraine_ dat is een typfoutje, ik ga het wijzigen @donaldk ik weet nog steeds niet precies wat je nou wel of niet wilt hebben. Vooralsnog heb ik een doornloze braam genoteerd. En je reageerde op een hele bubs, maar niet of je dat wel of niet wilt hebben. Graag enige duidelijkheid.
  3. Hoeveelste couplet ben je, @Arja ? 😂😂😂
  4. Een pepertje is prima, zaadjes ook, kijk maar wat voor jou handiger uitkomt. Als het maar gelabeld is zodat ik thuis nog weet dat het Thai Sun is. De Framboos heb ik nog niet gezien. Wel de doornloze braam. Die in elk geval proberen?
  5. Gewoon een paar op de weggeeftafel leggen volgende week? 150 dagen pompoen lijkt mij wat veel…
  6. Ik heb nog nooit van Bots gehoord en wist ook deze context niet. Maar dat de tekst eigenlijk over drinken ging, dát wist ik dan weer wel. Hij sprong onmiddellijk in mijn geheugen terug. Collectief geheugen van ons oudjes, denk ik.
  7. Oh @mellie het water loopt me echt in de mond, wat ziet dát er lekker uit!
  8. Dus eten we samen, zeven dagen lang, dus eten we samen, maar niet alleen. Ziet er heerlijk uit, @appelvrouw
  9. Tanja65 reageerde op Dennis29's topic in Fruit en noten
    Ooooooh 😍😍😍
  10. Voor zover ik weet eet de kasplatrug (huisduizendpoot) vooral zilvervisjes en kleine spinnetjes etc. Dat hij in een oud huis aanwezig is, vind ik dan eigenlijk ook niet zo gek. Wel vervelend. Wij hebben ze af en toe in de schuur. En ook in de moestuinbakken, maar ik merk er weinig van dat ze planten zouden aanvreten. Wat een leuke aubergine met die trosjes, @Petrasmoestuin ! Hoe heet die?
  11. Tanja65 reageerde op Jorieke123's topic in Babbeltuin
    Huer rijpen de pepers nog steeds af. Fingers crossed.
  12. Tanja65 reageerde op woldistel's topic in Groente
    Vooralsnog is het nog redelijk warm, en staan ze in de foliekas. Misschien haal ze inderdaad nog wel binnen. Weet iemand of je nog kunt verpotten als er al bloei is? Of beter niet?

Account

Navigatie

Zoeken

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.