Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Kervel binnen kweken?

Featured Replies

Geplaatst:

kan men kervel ook binnen kweken?

Geplaatst:

@Mieke s, kervel binnen kweken is erg lastig en gaat vaak maar een paar weken goed en dan gaat de plant net voor je echt kan oogsten kwijnen. Als je wel een poging gaat doen zet je plant dan op een plek waar deze meer dan 4 uur zon per dag krijgt. En liever niet boven verwarming/kachel i.v.m. snel uitdrogen.

Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl

Geplaatst:

het kan, heb ik zelf ook nog gedaan, maar is het de moeite waard om de tijd in de steken, alle dagen water geven en elke dag de bloempot draaien zodat alles wat recht groeit. Voor die ene keer soep.

Ist vandage ni tis vo morge

Geplaatst:
  • Auteur

ik eb het nu in mijn bak staan buiten maar het lukt daar toch ook niet al te best precies

Geplaatst:

Laat maar lekker buiten staan en zich zelf uitzaaien. Na verloop gaat hij als een speer. Beetje de grond tussendoor verbeteren helpt wel. Dan zaait hij altijd op precies het juiste moment en heb regelmatig kervel. Ik heb nu 0,25 m2 staan. Binnenkort kervelsoep.

Groetjes, Birgit (Soil Food Web Consultant) Meer weten over het microscopische bodemleven? https://rijkebodem.eu

Geplaatst:
  • Auteur

2013092014303218311379680492.jpg

kweet niet wat jullie ervan vinden heb in gans dat vak gezaaid en heb maar enkel dit

Geplaatst:
  • Auteur

nieman?

Geplaatst:

nogal een beetje te laat in het seizoen gezaaid misschien ?

Geplaatst:
  • Auteur

gezaaid in aug stond op het pakje dat het nog mocht ook in mijn boek en in de moestuin van wim vertelde ze dat kervel nog perfect kan omdat die niet zoveel tijd vandoen hebben

Geplaatst:

Kervel, is dat geen plant die groeit als de dagen lengen? In de lente dus?

Uiteraard kan men met bijbelichting veel planten bedriegen en ze toch kweken wanneer men wil maar is dit wel verantwoord voor een beetje kervel?

Voor al de schone meiskes ne zoen, en voor de ventjes ne pol.

Geplaatst:
  • Auteur

2013092112524723911379760924.jpg

het bewijs

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.