Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Kiem tempratuur van wortel

Featured Replies

Geplaatst:

Hoi

 

Ik heb een zakje wortel zaad wat ik in de koude bak al van af januarie kan zaaien. Maar mijn vraag is als het nog even zo zacht weer blijft wil ik eigelijk wortel zaaien op de definitieve plaats. Ik heb een mogelijkheid om er een poly tunnel over te zetten. Zou ik kunnen zaaien ? dan ook op bij 5 à 8 graden. Zo te zien blijft het nog even zo zacht weer.

Geplaatst:

Soortjes als Parijse Markt kunnen ook vanaf januari maar, als het straks echt koud gaat worden(is wel de voorspelling) in januari/februari red je het niet met een tunnel. Ik heb het dit jaar zelf ook weer geprobeerd maar, de oogst was veel later dan dat ik later in het jaar zou zaaien door steeds een groei-stop. De andere kant is dat je wil gaan startendenk ik en ehh niet geschoten is altijd mis .

Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl

Geplaatst:
  • Auteur

Wat je zecht gewoon proberen ik kan er ook nog een kleine kweek kas over zetten.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.