Geplaatst: 27 juni 201411 j Mijn tomaten staan onder een afdakje en toch hebben ze bruinzwarte vlekjes die beginnen op de rand van het blad, nog niet op elk blad... Zou het droogte kunnen zijn ipv ziekte? Wat denken jullie?
Geplaatst: 28 juni 201411 j Auteur Oef, dit zijn de enige 4 tomatenplantjes die ik heb. Waar koop je bitterzout(nog nooit gehoord, hier in Belgie)?
Geplaatst: 28 juni 201411 j Auteur Ik ben hier iets heel belangrijk vergeten: KALIUM-rijk organische meststof(voor aardbeien), dat heb ik ondergemengd voor het planten vd tomaten...
Geplaatst: 28 juni 201411 j Ook kieseriet is een snelwerkende magnesium-meststof. In mijn moestuin heers ik als een tiran.Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.
Geplaatst: 28 juni 201411 j Staan ze in volle grond?Welke meststof (npk?) heb je gebruikt? Hoeveel? Potgrond, de basis van nen bloemenwinkel!
Geplaatst: 28 juni 201411 j Auteur In een sfg vierkantemeterbak van 40cm hoog.(potgrond) NPK 6-5-10 DCM organische mest voor aardbeien(rijk aan Kalium)
Geplaatst: 30 juni 201411 j als er iets teveel kalium in de grond zit kan de plant het nodigr magnesium niet goed opnemen, vandaar dat ik denk dat je toch magnesium moet bijgeven; tuincentrum...http://www.tuincentrumoverzicht.be/aveve-diest-diest
Geplaatst: 30 juni 201411 j Een magnesiumtekort zie je dacht ik door gele vlekken en vergeling van bladeren.Te veel kalium kan ook voor andere tekorten zorgen. Als het door te veel kalium komt, zal het vanzelf beteren. Potgrond, de basis van nen bloemenwinkel!
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.