Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Featured Replies

Geplaatst:

Hallo,

 

 

ik ben een 33-jarige vrouw, gescheiden en heb net een huis gekocht met een grote tuin aan

Het achterste gedeelte (+/- 200m²) was vroeger moestuin, nu eerder een wildgroei van restanten van de groenten die er ooit stonden.. dus daar wil ik terug een levendige moestuin van maken, alleen, ik ben een groentje ivm zelf groenten kweken dus ik zal wel wat hulp kunnen gebruiken.

 

Verder heb ik 3 rottweilers (9-7-5 jaar oud), 2 bejaarde katten en 5 valkparkieten.

 

Mijn hobby's zijn: bezig zijn met mijn huisdieren in algemeen, shoppen.

Redelijk saai dus voor een vrouw van mijn leeftijd maar ik heb mijn jonge tijd meer dan genoeg gehad, al zeg ik het zelf....

 

O ja, ik ben opnieuw beginnen studeren 2 jaar geleden en ga in september naar mijn laatste jaar verpleegkundige (optie psychiatrie).

aangepast door Gast

Geplaatst:

Welkom en we zijn gek op foto's. Veel plezier van je moestuin en vast een mooie oogst.

Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl

Geplaatst:

Welkom!

Geplaatst:
  • Auteur
Welkom en we zijn gek op foto's. Veel plezier van je moestuin en vast een mooie oogst.

 

 

foto's komen er aan van zodra ik die wildernis achteraan aangepakt heb en mijn serre heb neergepoot.

Ik hoop gewoon dat het een van dezer dagen wat droog blijft zodat ik er in kan vliegen....

 

Ben vandaag plantjes gaan halen in de Aveve (ik woon in België) en heb gratis de zielige rode kool, broccoli en savooiplantjes meegekregen

Ik heb 4 soorten aardbeienplantjes meegebracht, die ga ik buiten uitplanten zodat ik volgend jaar hopelijk lekkere aardbeien heb.

 

Verder ga ik nog spinazie, sla, radijsjes, snijselder en wortelen proberen zaaien en de winterbloemkool en witte selder planten en hopen dat we een zacht najaar hebben zodat ik nog kan oogsten.

Geplaatst:

Welkom !

Geplaatst:
Geplaatst:

Nog een Belg

 

Kijk zeker ook is in het "Wat zaaien/planten in augustus" topic, dan kan je al aan de slag op de opgeruimde stukken. Maar ik ben wel nieuwsgierig naar de huidige wildernis hoor

 

 

Veel plezier hier en in de moestuin.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.