Geplaatst: 21 juni 201510 j Dit jaar ben ik maar eens begonnen met groenten telen in mijn eigen achtertuin.Eerst heb ik vierkante meter bakken gebruikt maar dat bleek al snel te weinig. Zo langzamerhand verandert steeds meer tuin in moestuin.Ik hoop uiteindelijk een combinatie te kunnen maken van bloemen, kruiden en groenten. Ik hoop hier wat meer te leren en ideeën op te doen. Misschien kan ik zelf ook wat bijdragen.Ik ben ook actief op instagram en Facebook.
Geplaatst: 23 juni 201510 j Welkom Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.