Geplaatst: 27 mei 201114 j Mijn rode bietjes hebben rare vlekken, als ik in het boekje van Bayer kijk komt hagelschotziekte het meest overeen. Klopt dit ook? Zo ja, is er een manier om dit de volgende keer te voorkomen? En is de enige remedie dan spuiten met zwavel of zijn er ook andere huis en tuin en keukenmiddeltjes die je kan gebruiken. Ik vraag me ook af of de ziekte in de biet trekt of alleen de bladeren aantast. http://www.hobbyzaden.nlZaden te koop al vanaf 0,25 €.
Geplaatst: 27 mei 201114 j Bietjes is beetje verhaal apart heel vaak hebben ze vlekjes en dingetjes op het blad, daar hoef je niks aan te doen het hoort zo heeft geen effect opde biet zelf en plant groeid gewoon door. Players only love you when they're playing.
Geplaatst: 27 mei 201114 j ja misschien dat je nog beetje extra patent kali kan geven. Maar t gaat niet om t blad maar om de biet die gevormd wordt.
Geplaatst: 28 mei 201114 j Ik heb t ook bij de bietenbladeren en ik laat t ook gewoon doorgroeien. Ga die bladeren toch niet eten. Good things come in small packages
Geplaatst: 29 mei 201114 j Opzich vindt ik jong rodebieten lekker in sla, volgens mij ook gezond, en de vlekjes zitten vaak op het oudere bladen dan nog met vlekje erop kan je nog eten of je plukt dat eraf. Players only love you when they're playing.
Geplaatst: 29 mei 201114 j Maar gaan die bieten dan wel doorgroeien zonder dat jonge bietenblad? Idd, mijn jonge bietenblad had er ook geen last van. Het is sinds ze groter zijn geworden dat het er pas in zit. Good things come in small packages
Geplaatst: 29 mei 201114 j Ik pluk niet alles eraf beetje, maar je kan ook alles eraf halen ik heb altijd wat rodebietjes staan voor het blad voor mijn dierenen deze pluk ik kaal zo met mes in 1x alles eraf, en de biet zelf loopt steeds weer gewoon uit, gaat zelf steeds meer jongblad maken. Players only love you when they're playing.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.